З соцмереж

У Кропивницькому зведення будівельної огорожі на газоні викликають питання в містян

. 4613

Сьогодні в Кропивницькому навколо будівлі колишнього кібернетико-технічного коледжу, яку мають реконструювати під "Прозорий офіс" почали зводити будівельний паркан на газонній частині.

 37588584 1704518806313026 2205947820869943296 n

Про це у Фейсбуці повідомила Irene Lyagul. У своєму пості вона розповіла, що на запитання, що саме мають будувати, робітники відповіли грубо, однак паспорт об'єкта будівництва пообіцяли поставити вже після встановлення огорожі.

 

Таку інформацію про встановлення такого паспорта об'єкта "Гречці" підтвердили в міськраді.

- Паспорт об'єкта буде встановлено по завершенню виконання робіт з влаштування огорожі будівельного майданчика, - каже заступник начальника управління капітального будівництва міськради Сергій Білокінь.

Натомість "Гречці" не прокоментували можливість або доцільність паралельно з встановленням будівельного паркану, у зв'язку з тим, що в місті останнім часом люди звертають особливу увагу на встановлення будівельних парканів, встановлювати паспорт об'єкта будівництва.

Щодо самого об'єкта будівництва розповів координатор Центру надання адміністративних послуг м. Кропивницький Антон Шевченко:

- Там великий об'єм роботи. Буде заїжджати техніка, тому треба зробити відповідні відступи, щоб поставити огорожу. Адже передбачена повна заміна фасаду, вікон, дверей. Це капітальна реконструкція приміщення на чотири поверхи. Будуть збудовані також два ліфти. Також ми зберігаємо концернту залу, яка буде нашою муніципальної міською залою. Її також буде відремонтовано.

Відзначимо, що будівництво нового сучасного ЦНАПу вартуватиме понад 46 млн грн. Візуалізацію проекту можна переглянути ТУТ.

Фото з Фейсбук-сторінки Irene Lyagul

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама