З соцмереж

Кропивницькі мами і лікар Комаровський оцінили бебі-бокс у 3000 гривень (ФОТО, ВІДЕО)

. 8274

 

У соцмережах активно обговорюють склад і якість «коробки малюка», яку почали вручати у пологових. Не відстають і мами з Кропивницького.

 

beb1

Варто відзначити, що коробку мали б вручати з вересня, але через затримку з поставкою мами почали отримувати бебі-бокси із затримкою.

Нагадаємо, загалом область уже отримала 776 пакунків малюка. Натомість заявка від області до кінця року складає близько 2800 пакунків малюка.

До складу "короби малюка" входить 4 упаковки підгузків одиничка, не впевнена, що встигнемо використати, бо ростемо швидко, шампунь, прокладки для грудей, заживляючий крем для грудей, пачка серветок, ножиці, два термометри, шкарпетки дві пари, брязкальце, велике махрове полотенце кутиком, літня та зимова ковдри, три пелюшки з різних матеріалів та одна непромокаюча, набір одягу різних розмірів.

beb3

Попередньо уряд декларував, що вартість пакунку буде орієнтовно 5000 грн.

 

"Майже все може пригодитися, не дивлячись на те, що самі багато чого придбали. Але, що найбільше приємно - якість матеріалів одягу, пелюшок та ні. дуже гарна. Коробка велика та міцна з м‘яким дном, якщо хтось захоче використовувати як переносне ліжечко. " - відзначає у Фейсбуці кропивничанка Ольга Богданова.

beb2

Як і обіцяв раніше популярний у батьківському середовищі педіатр лікар Євген Комаровський також оцінив вміст коробки, провівши відеоогляд.

Загалом Комаровський позитивно оцінив ініціативу загалом, відзначив якість дитячого одягу, проте відзначив що підгузки з коробки низької якості.

Щодо вартості він, як і кропивничанка, оцінив його орієнтовно в 2 700 грн. Деталі на відео.

beb4

beb5

beb6

Варто відзначити, що українські пакунки створені за аналогією до фінських "коробок малюка". Огляд фінської коробки дивіться на відео нижче.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама