З соцмереж

Борець пояснив підліткам, чому знущатись над слабшими не круто

. 3154

 

Кропивницький тренер із джиу-джитсу, засновник спортивного клубу "Борець" Євген Скирда опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці послання для підлітків, яким подобається знущатись над слабшими.

 

51822112 2192606427427652 3165406268839952384 n

Воно набрало 133 коментарі, понад тисячу лайків підтримки і 715 поширень.

Подаємо текст без змін.

"Увага пацани від 10 до 18 років, життєво важлива інфа для вас!

Здрастуй, мене звуть Євген, я тренер з джиу-джитсу, більше 20 років займаюся боротьбою, і ось, про що я хотів тебе запитати: вчора ти з пацанами защемив «лохів»? Забили натовпом «ботанів»? Ти думаєш ти крутий і сильний? Так ось, «друже», ти глибоко помиляєшся, і ось чому:

По-перше, той, хто сьогодні в твоєму розумінні «лох», завтра може стати твоїм начальником або ж просто успішною людиною, до якого ти зміг би звернеться за допомогою, адже «лохи» часто дуже розумні і насправді ніякі вони не « лохи », успіх в житті залежить від мозку, а не від «банок». Так, що в даній ситуації «лох» швидше ти, що не думаєш про майбутнє.

По-друге, ти повинен зрозуміти, що якщо ти на вулиці або в школі пресуєш слабкого, то це ніяк не показник твоєї сили і підготовки, адже він відпочатку слабкий, так, що ти хочеш довести, що ти сильніший слабкого? Іншими словами, ти найкрутіший слабак серед слабаків? Якщо ти хочеш перевірити рівень своєї підготовки так вперед вийди на змагання з боксу або боротьби, ось там ти дійсно зможеш всім довести, що ти сильний.

А тепер головне - якщо ви натовпом б'єте, то ви шакали, і це обгрунтований факт. Хочеш бути шакалом? Думаю ні. Так, що наступного разу, коли хтось із пацанів запропонує загасити «лохів», постав йому питання: а ми, що шакали? Навіщо нам це потрібно? Пам'ятай про те, що навіть у тваринному світі, не один звір не нападає без причини! Вони це роблять заради самооборони або для того, щоб прогодуватися. Так, що ти виходить гірше тварини?

Коротше, давай вже включай мізки, хочеш проявити себе? Так ось тобі порада, коли побачиш, що хтось починає пресувати слабкого, порви систему і заступився за нього! Ось тоді, ти блін будеш реальний красава, і тебе почнуть поважати по-справжньому! І давай вже зав'язуй фігньою займатися, вперед на тренування, знайди собі хороший зал, займися боксом, боротьбою, карате, та чим завгодно, головне, щоб в оточенні реально сильних пацанів потрапити, а не тих мішків, з якими ти зараз тусуешься.

У мене все. Роби висновки поки не пізно, інакше завтра отримаєш ти, і отримаєш жорстко, це я тобі обіцяю!"

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама