З соцмереж

Заступник голови Кіровоградської облради і Гордон посварились через Бандеру

. 8305

Чиновник з Кіровоградської області Ігор Степура і відомий журналіст Дмитро Гордон посварилися онлайн у Фейсбуці через Степана Бандеру. Дійшло навіть до погроз життю.

 

1114982

Як повідомляє Politeka, журналіст Дмитро Гордон сказав в прямому ефірі, що не любить Степана Бандеру, після чого отримав образи і погрози життю у Фейсбуці спочатку від свободівки Ірини Фаріон, а згодом і депутата Кіровоградської облради і теж свободівця Ігоря Степури.

Як пише видання, у коментарях до його посту він помітив ту ж Фаріон, яка написала: «Бузина вже зачекався. Нехай здохне».

Чиновнику Гордон відповів наступне: «Ось що я тобі відповім, Степура – ти мені на очі краще не попадайся, я тобі кадик вирву, с**а!».

Крім того, журналіст заявив, що звернеться з офіційним листом до Генпрокурора та правоохоронних органів про погрози.

Сьогодні, 5 березня, журналістам на брифінгу в Кропивницькому Ігор Степура пояснив підґрунтя конфлікту на основі того, що в українській державі українські герої мають мати беззаперечний статус, що підтверджено законодавчо. За останні роки були прийняті законодавчі акти, якими визнано героями, борцями за незалежність, зокрема, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич.

- Будь-які найменші провокації, хто підтримує подібні провокації в інших цивілізованих країнах будуть засуджені, - каже Ігор Степура. - Думаю, що в провідних країнах швидко нейтралізують антидержавних діячів.
Як приклад, Степура називає Ізраїль, Польщу.

На думку Степури, публічна людина, як, зокрема, Гордон, яка наважилися узяти під сумнів українських героїв є колаборантом і таким чином підігрує Путіну.

Загалом подібні висловлювання Гордона про невизнання національних героїв, Степура називає провокативними і маніпулятинівними. На думку Степури, саме невизнання національних героїв і розколює суспільство.

- Мета - розколоти суспільство на тих, хто виконує закони про декомунізацію, і на тих, хто заперечує це, - каже Степура і додає, - Хто називає так зневажливо Бандеру є ворогом. Ворог заслуговує на смерть.

На думку Степури, Гордоном мають займатися правоохоронні органи, а якщо ні, то цим займатимуться патріоти. Натомість особисто Степура не звертатиметься до правоохоронних органів.

- Гордон має зникнути, як роса на сонці. Йому треба переїхати в Москву, або його рано чи пізно чекає доля Бузини, або інших спікерів "руського міра" на теренах України, - зауважив Ігор Степура, який підкреслив, що сьогодні виступає як націоналіст, майданівець, доброволець.

Крім того, Степура вважає, що відкриті погрози журналісту не є впливом на свободу слова в Україні.

- Свобода слова - це вільні висловлювання, які не суперечать законодавству, - відзначив Степура.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама