З соцмереж

У Кропивницькому повертатимуть сміття власникам, які викидатимуть непотріб куди заманеться (ВІДЕО)

. 2340

 

У Кропивницькому перейшли до радикальних методів боротьби з тими, хто викидає сміття в недозволених місцях. Тепер сміття повертатимуть назад власнику.

28758

Сміття висипали на тротуар біля воріт будинку

Про таку акцію боротьби зі “свинством” у місті повідомив на своїй Фейсбук-сторінці вчора, 15 травня, начальник Спецінспекції Кропивницького Андрій Максюта.

- Реально набридло "свинство" та нахабство окремих громадян. Вирішив не "вмовляти" у фейсбуці і не рахувати смітники, які лише збільшуються через низькі штрафи і реально низьку культуру частини мешканців - ЧАС ДІЯТИ, - написано в пості. - Висипаєте будівельне сміття у контейнери для побутових відходів - отримаєте його назад!!! Звалюєте побутове сміття, будівельні та інші відходи у лісо-паркових зонах - буде те ж саме. Сміття повертатиметься до його власника-нехлюї. Може так дійде, що "свинячити" в місті в якому ми всі живемо - не потрібно! Може прибравши його своїми руками, порушник зрозуміє ціну праці двірника, робітника комунального підприємства та прибиральника!!!

Також розміщено і відео, де із “ЗІЛу” зсипали сміттям на тротуар під воротами.

 

Кропивничани почали коментувати пост, де з одного боку підтримують таку ініціативу Спецінспекції, а з іншого - вбачають у цьому також порушення правил благоустрою.

870543

 1870543

 

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама