З соцмереж

Адвокат запропонував створити в Україні реєстр сексу

. 5834

В Комітет Верховної ради з прав людини надійшла письмова пропозиція створити державний добровільний реєстр осіб, які розпочали статеве життя.

 

830056 scho robiti koli zhinka ne hoche seksu

Інформацію про таке звернення оприлюднила членкиня комітету, депутатка Ірина Суслова.

Автора ініціативи депутатка не назвала. Проте згодом він заявив про себе в соцмережі. Ним виявився адвокат Андрій Хілько, який під час виборчої кампанії подавав до суду аби зняти з виборів Володимира Зеленського.

Він оприлюднив текст ідеї.

"Добровільний реєстр початку особистих інтимних стосунків - "реєстр сексу", якщо коротко.

Метою реєстру є спонукання, підтримка громадян у створенні та розвитку здорової сім'ї, безпечного інтимного життя.

Спосіб - мобільний додаток який передбачає добровільну реєстрацію "початку стосунків", з внесенням виключно ПІБ, дати народження, діючого мобільного контакту. Відображення "пара" активується коли обидва партнери підтверджують смс кодами свою реєстрацію "зв'язок", які приходять на мобільні номери, але код партнера має ввести інший партнер на власному мобільному, аби зафіксувати згоду на стосунки.

Привід - вимога або побажання одного з партнерів які мають на меті розпочати побудову сімейних, повноцінних стосунків з усіма юридичними ознаками цивільний шлюбу
Головні соціальні функції " реєстру сексу"

1. Убезпечення малолітніх від небажаних статевих стосунків, оскільки під час вимоги/прохання утворити "пару" партнер зі злим умислом просто відмовиться;
2. Унеможливлення сексуального насилля у відношенні до жінок;
3. Захист громадян від "нечистих" статевих партнерів ,які не мають наміру створювати родину, шукаючи виключно сексуального задоволення та жертву для такої мети;
4. Юридичні гарантії про "громадське подружнє життя" особами які мають доводити у содовому порядку наявність цивільного шлюбу/подружнього життя
5. Зменшення кількості випадків педофілії;
6. Швидше притягнення до відповідальності осіб які вчинили розпусні дії, з метою спонукання до інтимних тимчасових стосунків ( при наявності утвореної "пари")
7. Доведення юридичного факту батьківства у випадках випадкової вагітності, особливо з громадянами іноземних країн, для присудження аліментів на утримання;

Суть держави в даному проекті :

1. "Парам" які добровільно внесли коротку інформацію про себе держава надаватиме можливість безкоштовного лікування від венеричних захворювань;
2. Безкоштовне надання засобів контрацепції;
3. Державна підтримка психологами
4. Запрошення зареєстрованих "пар" на безкоштовні лекції про утворення сім'ї, розвиток родини через смс повідомлення ;
5. Запрошення зареєстрованих "пар" на безкоштовні семінари по плануванню вагітності, через смс повідомлення;
6. Невідкладні слідчі дії у випадку якщо поступила інформація про зґвалтування, насилля. У додатку буде кнопка SOS ,це коли один з партнерів може негайно заявити про насилля, зґвалтування в існуючій "парі".
7. Державна підтримка, захист стосунків громадян не традиційної сексуальної орієнтації, поглиблена консультативна робота та допомога.

Основними "червоними лініями" буде виявлення громадян які наприклад дуже часто (щотижня) реєструються з новими партнерами утворюючи "нові пари", але при цьому переслідують мети виключно сексуального задоволення, або мають венеричні захворювання та свідомо їх передають іншим. Для цього в онлайн додатку буде передбачена неможливість реєстрації пари якщо партнер вже зареєстрований або є повідомлення від попередніх партнерів про тяжкі статеві захворювання які невиліковні ,або якщо відносно партнера відбувається слідство щодо зґвалтування, тощо.

Дана комплексна програма запропонує громадянам свідомо та відповідально підходити до початку статевого життя або початку інтимних стосунків, створення родини, захистить неповнолітніх або юних громадян які можуть стати заручниками злих намірів більш дорослих партнерів, тощо.
Внесення або надання недостовірної інформації про свої ПІБ з метою введення в оману партнерів буде переслідуватись законом за статтею шахрайство ККУ.

Сьогодні соціальні мережі як facebook мають набагато ширшу реєстрацію особистих даних, фото, тощо, сайти знайомств створюють передумови для сексуальних злочинів, тощо, отже добровільне утворення таких пар в даному реєстрі захистить особисте життя. Данні з реєстру не зможуть бути розголошені окрім як у суді під час кримінального провадження. За розголошення приватних даних про стосунки передбачена відповідальність." - йдеться на сторінці Хілька.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама