З соцмереж

Кава тепліша батареї: у Світловодську активіст промоніторив температурний режим у школах і садочках

 Автор: Валерія Жовтун. 3383

Станом на 5 грудня у школах та дитячих садочках Світловодська температура була 8-16 градусів.

301032

Про такі температурні показники, які не відповідають санітарними нормами на своїй Фейсбук-сторінці повідомив місцевий активіст Андрій Малицький.

- Інспектував температурний режим у садочках та школах міста (школи №10, 3 та 5, ДНЗ №3: в аудиторіях, де навчалися випускники, були дуйчики та обігрівачі, які працювали зранку. Сиділи діти у верхньому одязі і температура в аудиторіях була 15-16°С, - пише Андрій Малицький. - В аудиторіях, де навчання не проходили та приміщення не обігрівалися додатковими електрообігрівачами температура складала 8 та 12-13°С (в залежності від їх розташування). Температура повітря на вулиці складала 0°С.

 

Містянин обурюється, що чиновники звітують про запуск тепла в місті, тоді як в приміщеннях температура насправді низька.

У коментарях під постом світловодчани також обурюються ситуацією.

Приміром, під час моніторингу температури в приміщеннях у будівлі міськради мами школярів грілися кавою температура якої 38-41 градусів.

- Кава тепліша батареї, - каже Андрій.

Нагадаємо, на тижні у Світловодську відновили навчання в окремих школах. Натомість 5 грудня Мінрегіон прозвітував, що на Кіровоградщині 100% опалюється соціальний фонд.

Поширюйте

Коментуйте