Здоров'я

Відмова від лікування ВІЛ-інфікованої дитини - привід звертатись в поліцію

Опубліковано . в Здоров'я

 

До одного із сімейних лікарів Кропивницького звернулася жінка, щоб її дитина пройшла плановий медичний огляд. Лікар, переглядаючи загальні аналізи, виявив, що дитина хворіє на ВІЛ протягом тривалого часу. Лікар запропонував матері, як законному представнику дитини, щоб остання пройшла тест на ВІЛ. Однак матір рішуче відмовилася. Лікар усвідомлював, що дитині потрібне лікування, однак як згідно із законом він міг вчинити у даній ситуації?

На Кіровоградщині за підписання декларації із лікарем вимагають гроші (ОНОВЛЕНО)

Опубліковано . в Здоров'я

У Добровеличківському районі пацієнтів із сіл повідомляють про необхідність підписати декларацію з дільничним лікарем і педіатром, але вказують, що за послугу треба платити «абонплату на рік».

На Кіровоградщині зафіксували чотири нові випадки кору

Опубліковано . в Здоров'я

З початку року (станом на 10 квітня) у Кіровоградській області зареєстровано 42 випадки кору, з них 37 випадків вірусологічно підтверджені. Серед захворілих 19 дітей. Про це повідомляє прес-служба лабараторного центру. 

На Кіровоградщині епідеміологічна ситуація з ГРВІ відносно спокійна

Опубліковано . в Здоров'я

Епідемічна ситуація з ГРВІ минулого тижні в області була відносно спокійна.  Показник захворюваності  не перевищує рівень епідемічного порогу (504,77) та знаходиться на рівні мінус  23,3% до значення епідпорогу. Про цн повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.

МОЗ впровадить альтернативні методики ранньої діагностики туберкульозу

Опубліковано . в Здоров'я

Захворюваність на туберкульоз в Україні зменшилась на 5,5% у порівнянні з попереднім роком. Водночас, ВООЗ повідомляє, що близько 20% випадків туберкульозу в Україні залишаються недовиявленими. Тому сьогодні важливо поряд з флюрографією, яка дозволяє виявити розвинуту форму хвороби, впроваджувати інші методи діагностики, які довели свою ефективність у світі і дозволяють виявити туберкульоз на ранніх стадіях. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

У Кіровоградській області оголосили конкурс на посаду керівника Центру екстреної медичної допомоги

Опубліковано . в Здоров'я


3 квітня оголосили конкурс на посаду головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області.

Чотири нові випадки кору зареєстрували на Кіровоградщині

Опубліковано . в Здоров'я

З початку року в Кіровоградській області зареєстрували 38 випадків кору, з них 34 випадки вірусологічно підтверджені. Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.

За минулий рік захворюваність на туберкульоз у Кропивницькому збільшилась

Опубліковано . в Здоров'я

У 2017 році питання протидії поширення туберкульозу та ВІЛ- інфекції/СНІДу визнане як одне із пріоритетних напрямків роботи галузі медицини та соціального захисту міста Кропивницького. У місті затверджено план заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу та ВІЛ - інфекції/ СНІДу на період до 2020 року. Про це повідомляє прес-служба управління охорони здоров'я міськради Кропивницького. 

У садку на Кіровоградщині знову зафіксували ротавірусну інфекцію

Опубліковано . в Здоров'я

Ще один випадок ротавірусної інфекції зареєстрований у дитини ДНЗ в Бобринці, де раніше був зафіксований спалах ротавірусної інфекції. Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр. 

Молоді лікарі не гірше за старших, - МОЗ

Опубліковано . в Здоров'я

 

Напередодні старту кампанії “Лікар для кожної сім’ї” МОЗ розвінчує ще один популярний не лише в Україні міф. На цей раз він не про хвороби чи лікування, а про самих лікарів. Використайте цю інформацію, коли обиратимете свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.Інформацію розмістила на сторінці у Фейсбук в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

У Кропивницькому зафіксували три нові випадки захворювання на кір

Опубліковано . в Здоров'я

 

Ще один групове захворювання на кір зафіксовано в Кіровоградській області, у Кропивницькому. Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабараторний центр.

На Кіровоградщині 70% хворих на гепатит отримали лікування

Опубліковано . в Здоров'я

Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації з’ясували чи вистачає українцям ліків від вірусного гепатиту С. У Кіровоградській області медпрепарати отримали 70% пацієнтів, хоча за розрахунками регіон забезпечений ними на половину. Про це повідомляє прес-служба Інституту аналітики та адвокації.

МОЗ розповіло чим шкідливе надмірне вживання солі

Опубліковано . в Здоров'я

Чи ви колись помічали, скільки солі вживаєте щодня? Максимально рекомендована добова норма - 5 грамів, а це приблизно 1 чайна ложка. Люди, які виходять за цю норму, ризикують захворіти на серцево-судинні захворювання, переважно пов’язані з високим артеріальним тиском або серцевою недостатністю, повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

У Кіровоградський обласний військовий госпіталь доставили дороговартісні ліки від гепатиту

Опубліковано . в Здоров'я

 

Благодійний фонд "Здоров'я нації" безкоштовно доставили у Кіровоградський обласний військовий госпіталь препарати для лікування гепатиту вартістю близько мільйона гривень.

мир тв