Здоров'я

На Кіровоградщині двоє людей отруїлися грибами

Опубліковано . в Здоров'я

Незважаючи на застереження щодо небезпеки отруєння дикорослими грибами, доступність інформації про їх види, правила збору, зберігання, приготування та вживання, такі випадки продовжують реєструватись.

На Кіровоградщині перевіряли гризунів на наявність збуднику лептоспірозу

Опубліковано . в Здоров'я

Фахівці обласного лабораторного центру провели дослідження води з поверхневих водойм та гризунів з метою моніторингу циркуляції збудника лептоспірозу в навколишньому середовищі. 

Паліативна допомога на Кіровоградщині: що варто змінити

Опубліковано . в Здоров'я

Паліативної допомоги в Україні щороку потребують більше 600 тисяч людей з невиліковними хворобами, серед яких хворі на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, онкологію, цукровий діабет та інші хвороби.

У Світловодську записатися до сімейного лікаря можна за мобільним телефоном

Опубліковано . в Здоров'я

З  11 вересня 2017 року у Світловодську викликати та записатися на прийом до сімейного лікаря або лікаря-педіатра можна і за телефоном мобільного зв’язку.

Схожий на Коксакі вірус з’явився в Олександрії

Опубліковано . в Здоров'я

Вірус Коксакі, спалах якого сталася в цьому році в Туреччині, схоже, прийшов до Олександрії і Олександрійського району. Небезпечну інфекцію підхопили кілька дітей, які відпочивали на курортах України і зарубіжжя.

Оновлену амбулаторію сімейної медицини відкрили у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

Сьогодні, 11 вересня, у Кропивницькому презентували оновлену aмбулaтoрію зaгaльнoї прaктики-сімейнoї медицини № 4 КЗ “Центр первиннoї медикo-сaнітaрнoї дoпoмoги № 2 м. Кірoвoгрaдa”.

На Кіровоградщині знову зареєстрували випадок ботулізму

Опубліковано . в Здоров'я

За оперативними даними Олександрійського міськміжрайонного відділу лабораторних досліджень, 7 вересня поточного року до Олександрійської центральної районної лікарні звернувся чоловік, якому встановили попередній діагноз – ботулізм. Перші симптоми недуги з’явились 4 вересня, через 3 дні після вживання в їжу в’яленої риби, а саме ляща.

З початку року на Кіровоградщині зареєстровано 91 випадок захворювання на коросту

Опубліковано . в Здоров'я

 Короста (scabies) – це заразне захворювання шкіри, яке викликається коростяними кліщами, які мають широке овальне тіло розміром. В теперішній час  короста залишається одною із розповсюджених паразитарних захворювань.

Медпрацівники з Кіровоградщини поїдуть на акцію протесту у Київ

Опубліковано . в Здоров'я

Олександрійські медпрацівники із своїми колегами з інших населених пунктів і областей, братимуть участь у Всеукраїнській акції протесту, яка пройде у Києві 19 вересня.

мир тв