Здоров'я

У Кропивницькому 720 медиків навчають бути толерантними до людей з ВІЛ

Опубліковано . в Здоров'я


Учора, 25 травня, у Кропивницькому розпочалася серія тренінгів, спрямованих на формування толерантного ставлення серед медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику.

В Олександрії проводитимуть безкоштовне обстеження на рак

Опубліковано . в Здоров'я

27 травня жителів Олександрії запрошують пройти безкоштовну діагностику на рак. Про це повідомили в центрі первинної медико-санітарної допомоги, інформує «Моя Олександрія».

У поліклініках Кропивницького можна безкоштовно пройти тест на ВІЛ (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

Сьогодні, 19 травня, громадські активісти КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» провели у Кропивницькому акцію «#Незабуті» з нагоди Дня пам’яті людей, які померли від СНІДу.

Головним лікарям 15 медзакладів Кіровоградщини продовжили контракти

Опубліковано . в Здоров'я

 

Кіровоградська облрада продовжила термін перебування на посаді низці керівників обласних медзакладів, деякі з яких по 20 років очолюють медичні установи.  Продовження контрактів підтримали усім запропонованим кандидатурам.

До кінця 2017 у Кропивницькому працюватимуть перинатальний центр та гемодіалізне відділення (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

Для журналістів Кропивницького сьогодні, 15 травня, провели виїзну прес-конференцію у пологовому будинку №1, до якого наприкінці грудня 2016 року приєднали пологовий будинок ім. Святої Анни.

Як уникнути отуєння при роботі з пестицидами

Опубліковано . в Здоров'я


Пестициди — хімічні речовини, які використовують для боротьби зі шкідниками і хворобами рослин, бур'янами, шкідниками зерна, деревини, вовни, шкіри, виробів з бавовни, з ектопаразитами свійських тварин, переносниками захворювань людини і тварин, головним чином проникають в організм людини в умовах виробництва через дихальні шляхи, травний канал, шкірні покриви і слизові оболонки.

У Світловодську можна буде безкоштовно пройти тест на ВІЛ

Опубліковано . в Здоров'я

12 травня, о 10:00, біля приміщення комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ" по вулиці Павлова розпочинається акція щодо безкоштовного тестування на наявність ВІЛу.

На Кіровоградщині медпрацівники, яких звинувачували у пияцтві, звільнили з роботи

Опубліковано . в Здоров'я

У Знам'янській міській лікарні ім. Лисенко розгорівся скандал. Родичка пацієнтки Ірина Махиня стверджує, що окрім хамської поведінки застала молодший медичний персонал, який розпивав спиртне на робочому місці.

На Кіровоградщині у кількох районах перевищений епідпоріг захворювання на грип та ГРВі

Опубліковано . в Здоров'я

Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в області відносно спокійна. Проте на 5-ти адміністративних територіях рівень захворюваності перевищує значення епідпорогу: Бобринецький, Долинський, Знам`янський, Олександрійський та Світловодський райони.

У Світловодську вимагають звільнити лікарів ЦРЛ і обладнати її відеокамерами (ВІДЕО)

Опубліковано . в Здоров'я


Минулого тижня від ножового поранення у Світловодську загинув молодий хлопець. Як переконують друзі загиблого, частково винні у всьому медики, які вчасно не надали допомогу.

Не всі райони Кіровоградщини розрахувались з аптеками за "Доступні ліки"

Опубліковано . в Здоров'я

Долинський,Новгородківський, Світловодський райони, Олександрія і Світловодськ не розрахувались за першу половину квітня з аптеками-учасниками програми "Доступні ліки".

мир тв