Здоров'я

Причини жіночого алкоголізму та як подолати його наслідки

Опубліковано . в Здоров'я

Жіночий алкоголізм – патологічна пристрасть до спиртного, яке в порівнянні з чоловічою залежністю розвивається набагато стрімкіше і супроводжується швидкою деградацією особистості. До цього захворювання суспільство ставиться критично, через це представниці слабкої стать часто п'ють поодинці, намагаючись приховати свій недолік.

Вісім медичних закладів Кіровоградщини отримали понад тисячу експрес тестів на ВІЛ

Опубліковано . в Здоров'я

 

Вісім пілотних закладів охорони здоров’я Кіровоградщини, що працюють над зупиненням епідемії ВІЛ в рамках проекту HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині», отримали 1 279 тестів для діагностики ВІЛ.

Кіровоградщина отримає майже 25 мільйонів на програму "Доступні ліки"

Опубліковано . в Здоров'я

Квота Кіровоградської області за урядовою програмою «Доступні ліки» цього року склала 24 млн 887,7 тис. грн. Торік до області надійшло 17 млн 477,7 тис. грн, а відсоток виконання склав 99,6.

У Кропивницькому запрацювала виїзна амбулаторія (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

До Дня медичного працівника медичні заклади та організації міста надають послуги для всіх охочих перехожих. Будь-хто сьогодні може перевірити зір, виміряти тиск, здати кров на глюкозу або ж скуштувати кисневий коктейль, просто завітавши на площу перед міськрадою.

Кіровоградщина отримає чергову поставку онкопрепаратів

Опубліковано . в Здоров'я

 У регіони відправлено ще низку препаратів, закуплених за державні кошти в рамках програми «Доросла онкологія». Згодом ці ліки будуть доступні у медзакладах країни, зокрема Кіровоградської області.

Скільки і коли правильно вживати каву: поради від МОЗ (ВІДЕО)

Опубліковано . в Здоров'я

Кожна людина має спиратися передусім на власні відчуття від кави: якщо вам від неї зле чи виникла залежність, слід обмежити її споживання до того рівня, на якому вам добре
Для отримання позитивного ефекту від вживання кави варто слідкувати за кількістю та часом споживання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Шість міфів про психічне здоров'я людини розвінчали у МОН

Опубліковано . в Здоров'я

Травень - місяць інформування про психічне здоров’я. Дуже часто можна почути твердження, що насправді ніхто не знає, що таке психічне здоров’я, що межа між нормою і патологією є дуже нечіткою або розмитою, а поняття психічних розладів є надуманими фахівцями та науковцями. Натомість саме психічне здоров’я дозволяє людям реалізувати свій потенціал, досягати своїх цілей, справлятися з щоденними стресами, продуктивно та плідно працювати та робити внесок у свою спільноту.

На Кіровоградщині лабораторно підтвердили два випадки ботулізму

Опубліковано . в Здоров'я

 

Як раніше повідомлялося, 16 травня госпіталізували двох жителів Кіровоградщини до Кіровоградської обласної лікарні, яким було встановлено попередній діагноз – ботулізм.

Порушення наказів МОЗ та жодних у мов: у Кропивницькому скаржаться на дитячу поліклініку (ВІДЕО)

Опубліковано . в Здоров'я

Батьки з Кропивницького цими днями готують малюків до шкіл та дитсадків. Люди скаржаться на шалені черги і погану організацію медоглядів.

мир тв