Здоров'я

Як правильно підібрати протизаплідні таблетки?

Опубліковано . в Здоров'я

Якщо Ви зважилися оберігатися від небажаної вагітності за допомогою оральних контрацептивів, ні в якому разі не призначайте їх собі самостійно. Ні поради подруги, ні позитивні відгуки в Інтернеті не зможуть замінити консультацію лікаря і гарантувати Вам відсутність ускладнень. Тільки після обстеження у гінеколога можна починати прийом гормональних препаратів.

Кропивничанам порадили одягати медичну маску під час візиту до поліклініки

Опубліковано . в Здоров'я

 

У Кропивницькому з 12 лютого у Центрах первинної медико-санітарної допомоги діють обмежувальні заходи з дотримання протиепідемічного режиму для попередження заносу та розповсюдження ГРВІ та грипу.

Онколог із Кропивницького запитав в МОЗ чому в нас досі заборонений медичний канабіс (ВІДЕО)

Опубліковано . в Здоров'я

12 лютого у Верховній Раді відбулись парламентські слухання на тему протиракової боротьби в Україні. Серед присутніх був і лікар-онколог з Кропивницького Андрій Гардашніков, який роками виступає за якісну паліативну допомогу тяжкохворим пацієнтам.

4 тисячі гривень щомісяця на полегшення стану необхідно 19-річній кропивничанці

Опубліковано . в Здоров'я

Лєрі, яка проживає у Кропивницькому, – 19 років. Вона виглядає менше на свій вік. Весь час лежить, адже самостійно сидіти не може, пересувається лише на інвалідному візку, потерпає від судом і спастики м’язів… Не розмовляє, але відчуває і розуміє, коли до неї звертаються… У неї ДЦП, спастичний тетрапарез.

Через грип та ГРВІ призупиняли навчання у 115 освітніх закладах Кіровоградської області

Опубліковано . в Здоров'я

 

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ минулого тижня вводились обмежувальні протиепідемічні заходи у вигляді призупинення навчально-виховного процесу у всьому закладі освіти або в окремих класах.

У лікарнях Кропивницького планують брати гроші за видачу довідок: десь 10, а десь 200 гривень

Опубліковано . в Здоров'я

Міськраді Кропивницького подали на затвердження тарифи на платні послуги лікарень. Згідно проєкту рішення, ціна на одну і ту ж платну послугу в медзакладах зможе відрізнятись в 20 разів.

Відділення ендоскопії в медичному центрі «ДокторПРО»

Опубліковано . в Здоров'я

 

Проблеми шлунково-кишкового тракту турбують багатьох з нас. Причина тому найчастіше – це неправильний спосіб життя, вживання фаст-фудів, неякісної їжі та напоїв (що містять багато хімічних добавок та консервантів). Погодьтеся, що кожен із нас по декілька разів на рік відчуває спазми чи болі в шлунку, та вживає знеболююче, але ж це не вирішення проблеми.

Кіровоградщина підготувалася до можливих випадків виявлення хворих на коронавірус

Опубліковано . в Здоров'я

 

До мережі обласних лабораторних центрів та закладів охорони здоров'я 7 лютого направили алгоритми дій, пов’язані з китайським коронавірусом. Зокрема, на Кіровоградщину.

Кіровоградщина визначить перелік приймальних відділень екстреної допомоги які модернізують

Опубліковано . в Здоров'я

До 10 лютого Кіровоградська область має визначити та подати на затвердження до МОЗ перелік лікарень, де будуть реалізовуватись проекти з модернізації приймальних відділень екстреної допомоги.

На безкоштовного стоматолога матимуть право лише діти і термінові пацієнти

Опубліковано . в Здоров'я

 

З квітня у державник стоматологічних закладах безкоштовною для пацієнтів буде ургентна стоматологічна допомога і лікування зубів дітям до 16 років.