Здоров'я

Кіровоградщина: дитина отруїлась житомирськими сосисками

Опубліковано . в Здоров'я

 

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від споживача, який придбав у магазині сосиски з сиром, після споживання яких погіршився стан здоров’я його малолітньої дитини. Дівчинці знадобилася медична допомога.

У Кропивницькому відбулась регіональна конференція присвячена хоспісній допомозі

Опубліковано . в Здоров'я

11 жовтня у Кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й. Мухіна за ініціативи директора С.О. Бондарь відбулася регіональна конференція до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги «До останньої миті наші руки на пульсі твоєму!».

Збільшення фінансування: як медзаклади Кіровоградщини перейшли на нову модель фінансування (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано . в Здоров'я

Медзаклади первинної ланки Кіровоградської області стали отримувати більше фінансування, підписавши декларації з Національною службою здоров’я України в рамках медреформи.

У дитсадку Знам'янського району отруїлись діти: в закладі знайшли низку порушень

Опубліковано . в Здоров'я

 

Семеро вихованців ДНЗ «Веселка» з села Трепівка Знам’янського району з симптомами гострої кишкової інфекції перебувають на амбулаторному лікуванні.

Чоловік завіз на Кіровоградщину кір з Молдови

Опубліковано . в Здоров'я

Зареєстровано 6 нових лабораторно підтверджених випадків кору на Кіровоградщині. На кір захворіли 5 дітей та 1 дорослий чоловік, який приїхав в Новомиргородський район з Молдови уже хворим на кір.

мир тв