Здоров'я

В Олександрії не купили новий дефібрилятор через помилку в тендері

Опубліковано . в Здоров'я

Назначений на 25 липня аукціон по закупці дефібрилятора для Олександрійської міської лікарні №1 не відбувся через помилку в тендері, яка сталася через замовника.

Батьки самі створюють ажіотаж: медики про черги у поліклініках Кропивницького

Опубліковано . в Здоров'я

 

У літній період черги у поліклініках не тільки не зникають, але і стають довшими - через профілактичні перевірки для вступу дитини у школу, або дитячий садочок. Батьки Кропивницького скаржаться на неможливість швидко пройти всі обстеження.

Учасники АТО зможуть проходити дороговартісні медичні обстеження безкоштовно

Опубліковано . в Здоров'я

 

Учора, 24 липня, депутати обласної ради затвердили програму, яка передбачає надання медичних послуг учасникам антитерористичної операції за кошти обласного бюджету. Зокрема, йдеться про обстеження за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання, вартість якого не відшкодовується державою.

В Олексадрії на «реанімування» кабінету променевої терапії треба більше 7 мільйонів гривень

Опубліковано . в Здоров'я

 

В Олександрії у онкодиспансері можуть закрити кабінет променевої терапії. Про це повідомляє «Моя Олександія», посилаючись на заяву головного лікаря Олександрійського онкодиспнсера Володимира Хірса.

На «Доступні ліки» Кіровоградщині виділять ще 5 мільйонів гривень

Опубліковано . в Здоров'я

Цього року на програму "Доступні ліки" буде додатково виділено 200 млн. грн. Зокрема, Кіровоградській області на вказану програму додатково нададуть фінансування у розмірі 5-ти мільйонів гривень.

Уряд затвердив межі госпітальних округів на Кіровоградщині

Опубліковано . в Здоров'я

Уряд затвердив межі та склад госпітальних округів ще трьох областей України – Івано-Франківської, Кіровоградської та Черкаської. Таким чином, на сьогодні округи сформовані в 16 регіонах.

У Петрівському районі тривають ремонти у ФАПі і ЦРЛ

Опубліковано . в Здоров'я

На Кіровоградщині у відділеннях Петрівської ЦРЛ та Богданівському ФАПі активно здійснюються ремонтні роботи. Голова Петрівської Сергій Завалій та його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара та генеральний директор ПрАТ «ЦГЗК» Дмитро Шевчик ознайомилися з ходом виконання робіт.

На Кіровоградщині від ботулізму померла жінка

Опубліковано . в Здоров'я

Незважаючи на неодноразові заклики спеціалістів щодо небезпечності для здоров’я вживання в’яленої риби, з якою пов’язують непоодинокі випадки захворювань на ботулізм серед жителів України, захворювання на ботулізм продовжують реєструватись.

Для ранньої діагностики раку Кіровоградщиною курсуватиме «Мобільна медична консультація»

Опубліковано . в Здоров'я


Сьогодні у Кропивницькому презентували проект «Мобільна медична консультація» (ММК), що має на меті профілактику захворювань та зменшення смертності серед населення, а також допомогу сімейним лікарям.

Молодому чоловіку з Помічної потрібна допомога аби одужати (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

Молодого хлопця, доброго друга, надійного колегу, електромонтера з Помічної, Козакевича Вадима, спіткало велике горе – онкологічна хвороба ( злоякісна пухлина шлунку).

На Кіровоградщині вперше здійснено бюджетне фінансування програми обміну шприців

Опубліковано . в Здоров'я

Часто один шприц може «служити» для введення кількох ін’єкцій кільком споживачам наркотиків. Після використання наркозалежні так і залишають шприці з голками у громадських місцях. Якщо такий шприц потрапить в руки дитини, може трапитися біда, адже рівень занесення інфекції зростає. Для зменшення ризику інфікування на Кіровоградщині вперше заклали бюджетне фінансування програми обміну шприців.

Для Кіровоградського обласного онкодиспансеру придбали біопсійну систему

Опубліковано . в Здоров'я

Четверту партію обладнання для Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру на кошти, зібрані під час Великоднього аукціону, замовлено і оплачено.

мир тв