Здоров'я

Сучасна стоматологія в Києві

Опубліковано . в Здоров'я

Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я людини, їі привабливість, упевненість в собі. Відтягуєте лікування і до сих пір шукаєте «свого» лікаря? Стоматологія Люмі-Дент запрошує на прийом! Тут працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть знайти гарну посмішку, вирішити проблеми з зубами. Люмі-Дент залишається найпопулярнішою стоматологією в Києві завдяки поєднанню високого рівня сервісу з демократичними цінами.

Правильне самолікування. 10 корисних порад

Опубліковано . в Здоров'я

 

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Знайома фраза, чи не так? Але, коли хворієш, то знайти сили і час для відвідування фахівця нема можливості. Та й всюдисуща реклама говорить, що «саме цей засіб» допоможе вирішити всі наші проблеми. І віримо ж, і купуємо! Хоча самолікування може бути небезпечним для здоров'я.

Кіровоградщина безкоштовно отримає 1660 упаковок препарату для лікування раку грудей

Опубліковано . в Здоров'я

 

Кіровоградська область отримає 1660 упаковок препарату «ОНТРУЗАНТ (Трастузумаб)» для лікування раку молочної залози, закуплених за державний кошт.

Для відділення невідкладної хірургії обласної лікарні планують придбати нове обладнання (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

 

На Кіровоградщині відділення невідкладної хірургії обласної лікарні планують доукомплектувати сучасним медичним обладнанням. Наразі там завершився капітальний ремонт.

Як знайти аптеку що надає «Доступні ліки» онлайн

Опубліковано . в Здоров'я

В Україні запрацював онлайн-інструмент для пошуку аптек, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки». Сервіс показує всі аптеки держпрограми в радіусі 7 кілометрів від медичного закладу. Як працює карта, які переваги дає і які зміни очікують на держпрограму наступного року, дізнавались експерти «Центру громадського моніторингу та контролю».

Як відновитись після застіль

Опубліковано . в Здоров'я

Після святкових застіль організму часто потрібне відновлення. Лікарка гастроентерологиня та дієтологиня Вікторія Шевчук рекомендує кропивничанам, які переїли на свята зробити в першу чергу розвантажувальні дні.

Стало погано під час свят: що робити?

Опубліковано . в Здоров'я

Центр громадського здоров'я МОЗ України підготувало перелік симптомів, коли варто негайно звернутися в “швидку”, а коли слід в плановому порядку записатися до лікаря.

Кашлюк: як допомогти дитині?

Опубліковано . в Здоров'я

 

Кашлюк - це заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Найчастіше передається повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів.

У 2020 році рання діагностика новоутворень буде безоплатною

Опубліковано . в Здоров'я

Національна служба здоров’я України оплатить лікарням послуги ранньої діагностики новоутворень за підвищеним тарифом. На це виділено близько мільярда гривень в рамках Програми медичних гарантій, що має запрацювати в 2020-му році.