Здоров'я

Кіровоградських медиків вчили лікувати у екстремальних умовах

. 5843

На теренах області триває навчання різних категорій населення тому, як поводитись у випадку надзвичайної ситуації.

15 липня семінар було організовано на базі Кіровоградської обласної лікарні для керівників лікувальних установ області. Специфіка заходу у тому, що діям в екстремальних умовах навчались фахівці, які у разі надзвичайної ситуації муситимуть надавати допомогу іншим людям, зокрема – хворим, травмованим, похилого віку, дітям, словом, найвразливішим категоріям. Від лікарів у надзвичайних умовах залежатиме життя інших людей.

Семінар організовано фахівцями Управління ДСНС спільно з фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, які безпосередньо займаються навчанням населення. Під час семінару присутнім нагадали також правила безпеки, яких необхідно дотримуватись не лише у виняткових ситуаціях, а й у повсякденному житті та під час відпочинку. Крім того, лікарі більше дізнались про діяльність та досягнення служби порятунку Кіровоградщини.

На завершення зустрічі фахівці пожежно-рятувальної служби області продемонстрували навчальний фільм «Варто знати кожному».

Прес-служба У ДСНС в області

Поширюйте

Коментуйте


Реклама