Здоров'я

Євромайданівцю з Кіровограда терміново потрібне переливання крові

. 2843

Володимиру Соколовському, активісту Кіровоградського Євромайдану через небезпечну гостру інфекційну хворобу терміново потрібне переливання крові, його життя в небезпеці.

Про це на сторінці соціальної мережі «Фейсбук» повідомила активістка Євромайдану Тетяна Бородіна.

«Друзі , нашому побратиму Володимиру Соколовському потрібна допомога ! Він в тяжкому стані в лікарні, необхідно дуже багато крові. Його Дружині "під чесне слово" із Банку Крові її вже давали, дадуть і завтра, але вона повинна вибрану кров повернути» .

У понеділок, 21 липня, о 10.00 всіх хто може допомогти побратиму, активному громадянину чекають на станції переливання крові, де відбудеться збір крові для Володимира Соколовського. Станція переливання знаходиться за адресою ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА БУД. 88 (Навпроти Дитячої обласної лікарні).

Тим, хто зможе стати донором пізніше, обов"язково слід повідомити, що здають кров для Соколовського Володимира Ілліча , який лежить в реанімації 1-ї лікарні та взяти квитанцію, в якій буде указана кількість зданої крові . Потім ці квитанції необхідно передати дружині Соколовського Катерині( довідки за телефоном: 066 321 02 72 – Тетяна Бородина).

ХТО МОЖЕ -- ПОДІЛІТЬСЯ ЧАСТИНКОЮ СЕБЕ !!!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама