Здоров'я

Про що важливо піклуватися жінці перш за все

. 3589

Індустрія краси та моди невтомно виробляє нові продукти та речі, які б задовольняли жіночу пихатість та попит у чоловіків, які цінують сексуальність та молодість жінок. Сучасні жінки повинні постійно доглядати за собою: зачіска, манікюр, педикюр, гарний одяг, взуття, аксесуари, вишукані парфюми — всі стандарти жіночості, що пачками нав'язується нам глянцем, нібито дуже важливі, без яких жінка одразу ж “програє” своє щастя. У погоні за статусним виглядом жінки скоріше імітують, ніж робляться щасливими. Крім того, через високу конкуренцію серед жінок, яка штучно підтримується й ствердженням, що “без чоловіка жінці не можна”, поширюються міфи швидкого схуднення, збільшення грудей, зникнення жиру на животі за декілька днів — тільки-но щоб відповідати стандарту, бути найкращою.

Заради краси та молодості жінки, особливо слов'янські, яких не торкнувся глобально фемінізм, все ще готові на жертви. Вони можуть жертвувати своїм здоров'ям, аби “бути у попиті” серед чоловічої меншості. Так, замість спортивних занять, фізичного навантаження жінки палять (нібито тютюн притуплює голод), або притримуються жорсткої дієти. Жінкам чомусь легше зробити аборти замість регулярного обстеження у лікаря та підбору пероральних контрацептивів. Жінки погоджуються носити незручну білизну, або готові вставляти імпланти у груди, приходять за консультації заради такого до клініки, бажають збільшувати губи, роблять підтяжки.

А ось на загальному медичному обстеженні наші жінки чомусь завжди заощаджують чи вважають це не важливим. Можуть, наприклад, на цьому сайті шукати жіночу білизну, якийсь чудовий бюстгальтер, але зовсім не турбуватися про стан своїх грудей та не проходити щорічне обстеження молочних залоз — робити мамологію, яка виявляє онкостворювання. Адже рак грудей зараз актуальна проблема, як ніколи. Жахлива цифра 16 576 - стільки жінок на Україні хворі на рак молочної залози по даним 2013 року. За останні п'ять років кількість жінок з таким діагнозом зросло на 9%. Тільки 34% жінок проходять профілактичні догляди хоча б раз на рік. Кожна третя жінка дуже рідко, або ніколи не відвідує лікарів заради профілактичного догляду — саме вони й знаходяться у групі ризику.

Медики констатують, що хвороба молодіє та цьому сприяє багато факторів. Але рівень сучасної медицини та рання діагностика такого захворювання дає шанс зцілитися 94% жінкам. Тому найголовніший фактор — вчасно робити діагностику, тому що тільки на ранніх стадіях хворобу можна подолати, й навіть в онкоцентрах України. Інша справа, що у зарубіжних клініках як ні дивно, коштуватиме лікування буде дешевше, якщо порівнювати саме лікування, без урахуванням переїзду закордон та проживанням там.

Трохи втішає те, що масштабність цієї проблеми вже вимусила навіть величезні компанії індустрії моди акцентувати жінкам про доцільність вчасного звертання до щорічного догляду.  Estée Lauder ,Avon ,Tommy Hilfiger, Ralph Lauren та багато інших стали учасниками акцій “Рожевої стрічки” - міжнародного символу програми боротьби проти раку молочної залози.

Сподіваємося, що свідомість наших жінок буде зростати та вчасне обстеження грудей стане важливішим, ніж похід до косметологу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама