Здоров'я

У нічних клубах Кіровограда можна отримати безкоштовні презервативи

. 3237

Згідно статистичним даним Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом все частіше виявляється ВІЛ-інфекція серед молоді. З огляду на це Кіровоградське обласне відділення «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» в цілях профілактики ВІЛ/СНІДу, було вирішено розмістити в нічному клубі «Распутін», що знаходиться в центрі міста на площі Богдана Хмельницького та в нічному клубі «Провокатор», який біля кінотеатру «Портал» безкоштовні презервативи для відвідувачів.


«Так як на даний час презервативи коштують досить дорого, а дехто з молоді взагалі соромиться купувати собі засоби контрацепції, було вирішено розмістити презервативи в нічних клубах Кіровограда, де кожний відівідувач зможе взяти презерватив. В даних клубах проводяться безліч розважальних програм та тематичних вечорів, таким чином збираючи багато молоді, яка знаходиться в зоні ризику інфікування на ВІЛ –інфекцію та інфекції, які передаються через незахищені статеві стосунки. Презерватив це маленьке вирішення великих проблем. Проблему легше попередити, ніж потім з нею жити», – говорить активістка організації Юлія Чабанюк.

 

Було проведено зустрічі з адміністраторами нічних клубів для вирішення даного питання.

«Адміністрація нічних клубів віднеслась до цього дуже добре та пішла нам на зустріч, підтримавши нашу ініціативу дозволивши розмістити презервативи, лубриканти та інформацію про нашу організацію. Ця ініціатива не буде носити разовий характер, ми плануємо на постійній основі співпрацювати з нічними клубами, щоб молодь мала змогу отримувати засоби профілактики та зберегти своє здоров’я». – говорить психолог організації Ольга Збарська

Поширюйте

Коментуйте


Реклама