Здоров'я

Кіровоградщина: в працівника дитсадку виявили відкриту форму туберкульозу

. 4758

У Долинській в працівника дитсадку виявили відкриту форму туберкульозу. Про це «Гречці» повідомили читачі. За їх словами, хворобу не виявили вчасно, під час профогляду, а лише згодом, коли за станом здоров’я особа вкотре звернулась до лікарів.

 

Увесь цей час  працівник перебував у контакті із працівниками закладу і дітьми.

Як повідомив «Гречці» керівник департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко, захворювання виявили лише в одного працівника, який нині перебуває на лікуванні у тублікарні.

«Було обстежено всіх дітей і дорослих. Усі вони здорові. Зараз проводяться протиепідеміологічні заходи дитсадку» - зазначив Рибальченко.

У свою чергу, в офіційній відповіді на запит батьківського комітету в Долинській ЦРЛ повідомили, що інфекцію у працівника ДНЗ виявили не після, а на профогляді. А вже за кілька абзаців відзначили, що через факт невчасного виявлення захворювання дисциплінарне покарання отримали кілька медиків.

Нагадаємо, вчора в ефірі телеканалу СТБ вийшов сюжет про стан лікування у туб лікарнях України і проблеми халатного ставлення до хвороби у лікарні Кіровограда.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама