Здоров'я

На Кіровоградщині хворій дитині потрібен велотренажер

. 2237

У 14-річного річного Володі із смт Смоліно Маловисківського району пухлина головного мозку. Щодня хлопчику доводиться переживати сильний біль. Лікарі запевняють, що подальше лікування не матиме ніякого сенсу, адже у нього з'явилися метастази у хребті, тому зараз Володя перебуває вдома та щодня приймає знеболююче. Щоб полегшити біль хлопчику потрібно займатися на велотринажері, а коштів щоб придбати його у родини немає. 

Коли батьки чують, що їхня дитина паліативна, перед очима перевертається світ. У листопаді цей страшний вирок для свого старшого сина Володі почула його мама Анна. Про це пише на своїй сторінці у фейсбуці журналіст Вікторія Семененко.

- Про хворобу ми дізналися у 2012 році. У нього пухлина головного мозку… Від неправильного лікування вона виросла аж до восьми сантиметрів, - розповідає мама хворого хлопчика.

У 2015 році медики прооперували Володю. Пухлина виявилася злоякісною.

- У листопаді нам сказали, що більше немає сенсу лікувати сина, тому що у нього метастази у хребті. Нам дали виписку, що ми можемо їхати додому і збивати симптоми за місцем проживання. Зараз син живе на знеболюючих, - боляче говорить жінка.

Хлопчик щодня долає біль… Намагається жити звичайним життям - займається з учителями, любить гратися з дітками, у нього є улюблений кіт...

- Якщо не зробити зарядку, він вранці не зможе нормально ходити. Нам порадили придбати велотренажер, щоб син займався і розминав ноги. У мене у сім’ї двоє інвалідів. У сина Андрія - інвалідність, чоловік - інвалід третьої групи по зору. Коштів для велотренажера у нас немає, але він вкрай необхідний нашому Володі. Можливо, в когось є старенький велотренажер. Ми хочемо полегшити біль сина…, - просить мама хлопчика.

- Зайчик мій улюблений. ти спростуєш всі вердикти лікарів, ти ще довго, довго будеш жити і радувати нас своєю безкорисливою посмішкою. Я волонтер дитини і знаю цю сім'ю багато років і в необхідності велотреножера є реальна потреба, - пише у коментарі до запису Наталія Селецька.

Кажуть: перед Новим роком трапляються дива… Інколи створити диво під силу кожному. 

Номер телефону мами хлопчика Анни: (099) 986-53-75.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама