Здоров'я

В Олександрійській міській лікарні відкрили кабінет водолікування

. 1822

З Квітня при фізіотерапевтичному відділенні Міської лікарні №1 м. Олександрія розпочав роботу кабінет водолікування. Про це повідомляє сайт Олександрійської міської ради.

В кабінеті надаються процедури з використанням душу Шарко, циркулярного і висхідного душу. Водолікування корисне для пацієнтів, що мають захворювання опорно-рухового апарату, нервової, лімфатичної та ендокринної систем. Протягом дня послугами кабінету можуть скористатися близько 20 відвідувачів, повідомляє сайт міськради.
Капітальний ремонт кабінету, придбання і встановлення обладнання для водних процедур було здійснено у 2013 році за кошти міського бюджету. Тривалий час відкритим залишалося питання підключення водонагрівальної техніки до електромережі через неузгодженість з обленерго, адже за підрахунками підприємства вартість робіт становила 225 тис. грн. Головний лікар Міської лікарні №1 В.Приходько разом із фахівцями знайшли компромісне рішення і після проведення повторних розрахунків на необхідні роботи з підключення було витрачено близько 8 тис. грн.
У найближчих планах міської влади - придбання підводного душу-масажу та розширення спектру послуг для лікування пацієнтів за допомогою спеціальних грязей.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама