Здоров'я

На базі санітарно-медичної частини № 19 можуть створити гемодіалізний центр

. 2333

У Кіровограді до кінця поточного року планується створити гемодіалізний центр. Про це йшлося сьогодні, 14 квітня, на прийомі громадян у міського голови Кіровограда Андрія Райковича.

Про це повідомляє офіційний сайт міськради.

Хворих на ниркову недостатність в обласному центрі понад сотня, всі вони потребують постійного очищення крові. З питанням, коли в місті врешті з’явиться гемодіалізний центр до міського голови звернулися кіровоградці.

Як повідомила начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук, нині розглядається варіант побудови такого центру на базі СМСЧ № 19. Приміщення необхідно реконструювати, встановити ефективну систему очищення води. Це займе тривалий час, проте, в планах міської влади відкрити гемодіалізний центр не пізніше кінця 2016 – го року.

- Ми маємо створити сучасний гемодіалізний центр,- наголосив міський голова, – щоб працювала найякісніша апаратура, а умови для пацієнтів були комфортними. Ми потребуємо цього центру і ми його створимо. Паралельно міські посадовці будуть планувати також створення інсультного центру.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама