Здоров'я

У Кіровограді визначились, де створять інсультний центр

. 1773

Кіровоград в очікуванні надзвичайно потрібного для обласного центру закладу – інсультного центру.

Як повідомляє чайт міськради,створити його планується на території лікарні швидкої медичної допомоги, якраз у двоповерховому приміщенні, де раніше перший поверх займало інфекційне відділення для дітей. Щоб ознайомитися з масштабами реконструкції із робочим візитом до закладу завітав міський голова Андрій Райкович.
- Проектно – кошторисна документація всіх ремонтних робіт тут вже виготовлена, - відзначив очільник міста. – Найближча сесія міської ради, яка відбудеться у кінці липня, має забезпечити бюджетне фінасування проекту. Залишиться обрати надійного підрядника, щоб уже до кінця поточного року інсультний центр у Кіровограді запрацював.

Загалом такий центр буде розрахований на п’ятдесят ліжок, повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук. На першому поверсі будуть передбачені палати для важкохворих, у тому числі шість ліжок реанімаційної палати. На другому – ліжка для реабілітації.

- Надзвичайно важливо, що у інсультному комплексі буде працювати і сучасний діагноситичний центр томографії, - підкреслила Оксана Макарук. – Без томографії за існуючими протоколами вже не можна дотриматися сучасних стандартів у діагностуванні інсультів. Для цього ми залучили інвестора і будівельні роботи на об’єкті йдуть повним ходом, щоб встигнути до відкриття центру.


Нагадаємо, цього року у Кіровограді відкрили паліативне та відремонтували інфекційне відділення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама