Здоров'я

В області зареєстровано 321 дитину, народжену від ВІЛ-інфікованих матерів

. 1891

Про це повідомили у Кіровоградській ОДА на засіданні обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.


За словами головного лікаря КЗ "Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом" Галини Божок, в області по накопичувальним даним зареєстровано 321 дитину, народжену інфікованими матерями, та 108 дітей стоять на обліку.

Крім того, у Кіровоградському, Олександрійському, Добровеличківському районах зафіксовано найбільша кількість захворювання людей ВІЛ-інфекцією. А в Голованівському, Новоархангельському, Новгородківському - ця кількість низька.

Нагадаємо, в Гайворонському районі за офіційними даними лише у 18 людей виявили ВІЛ.

"Низька кількість захворювання зумовлена недостатньою роботою щодо виявлення цього захворювання та відсутність швидких тестів для визначення інфекції", - додала Божок.

Раніше "Гречкою" були опубліковані недостовірні дані ( зокрема фраза "за перше півріччя 2016 року у Кіровоградській області народилося 312 дітей від ВІЛ-інфікованих матерів, у 120 дітей було підтверджено ВІЛ-статус") щодо народжених ВІЛ-інфікованих дітей.

Редакція спростовує попередню інформацію та приносить вибачення головному лікарю КЗ "Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом" Галині Божок. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама