Здоров'я

На Кіровоградщині після поминок у лікарню потрапило 25 людей з кишковою інфекцією

. 2071

За оперативними даними територіального органу Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, у м. Благовіщенське (раніше Ульяновка) зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію.

Постраждалі - учасники поминального обіду в кафе «Серж» по вул. Промисловій, 19-а, внаслідок якого 25 осіб, у тому числі троє дітей, було госпіталізовано до центральної районної лікарні з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт».

За попередніми висновками інфікування сталося внаслідок вживання готових страв, виготовлених у кафе. У ході епідрозслідування, проведеного фахівцями Держпродспоживслужби, встановлено, що виникненню спалаху сприяли: відсутність у закладі громадського харчування умов для приготування страв, порушення умов зберігання харчових продуктів, відсутність дезінфекційних засобів тощо.

Спеціалістами Держпродспоживслужби ініційовано проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Благовіщенській (Ульяновській) районній державній адміністрації, яке відбулося 22.07.2016 року та на якому було розглянуто питання локалізації спалаху.

Документи стосовно даного спалаху з метою вжиття відповідних заходів реагування направлено до правоохоронних органів.

Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама