Ліквідаційна комісія не прибула в пологовий №2, а головний лікар заявляє про можливі скорочення і звільнення

Опубліковано . в Здоров'я

Кількість переглядів - 2049

Cьогодні, 7 грудня, у Кропивницькому в приміщенні пологовому будинку №2 Святої Анни  відбулись збори трудового колективу закладу.

 15320437 382881665395493 117957684 nТакож працівники очікували приїзду ліквідаційної комісії, щоб обговорити подальшу долю пологового будинку та власного працевлаштування.

Як «Гречка» вже розповідала, вчора ліквідаційна комісія не дійшла одностайної згоди у вирішенні питання передачі печатки закладу у розпорядження голові ліквідаційної комісії заступника міського голови з гуманітарних питань Наталії Дзюби. Тож засідання перенесли на сьогодні, щоб провести його в присутності весього колективу пологового будинку.

Як розповів головний лікар медичного закладу Володимир Капко, вчора він запропонував начальнику управління охорони здоров’я КМР Оксані Макарук перенести засідання ліквідаційної комісії на 15.00.

«У мене на 14.15 призначені процедури в лікарні, їх не можна перенести. Тому запропонував Оксані Олександрівні перенести засідання комісії на 15 годину. Вона погодилася.  Коли я мав заходити на процедури мені телефонують о 13.55 і кажуть , що комісія приїхала. Це ж негарно», - сказав лікар.

Капко пояснює, що згідно закону про ліквідацію закладу, він мав передати всі відповідні документи, і вчора він був готовий це зробити. Проте, за словами головного лікаря, не вирішене дотепер питання майбутнього працевлаштування працівників пологового №2, завадило це зробити.

«Вони мені дали наказ, який вже підписала голова ліквідаційної комісії. Один із пунктів документу вказував, що необхідно скласти списки для звільнення і скорочення штатів і надати ці списки. Але кого я маю звільняти, якщо обіцяли зберегти всі місця», - зазначив Капко.

Головний лікар спростовує заяви представників комісії, що нібито відмовляється передавати печатку закладу і винен у відсутності заробітної плати працівників.

В ході обговорень працівники пологового зазначили, що всі документи щодо заробітної плати були завчасно передані казначейській службі. Проте зарплату їм досі не дають. А як стало відомо працівникам вчора, відтепер повноваження щодо закладу має голова ліквідаційної комісії.

15356896 382881775395482 1706820976 n

Згадав головний лікар і ситуацію  з документацією закладу.

«До комісії з ліквідації увійшли шість співробітників нашого закладу, але четверо з них звільнені ще до цього. Проте вони в документах зазначені», - коментує Капко.

За словами лікаря, начальник управління охорони здоров’я Макарук апелювала до того, що списки звільнених працівників їм не були надані.

Також Капко зазначає, що документи про склад комісії їм були надані лише вчора, коли це потрібно було зробити завчасно.

Після півгодинного очікування приїзду членів комісії, Володимир Капко повідомив, що ніхто не приїде через те, що не її члени не були повідомлені про зустріч у пологовому завчасно.

В свою чергу начальник управління охорони здоров’я міської ради Кропивницького Оксана Макарук пояснила «Гречці», що зустріч з працівниками пологового на 9.00 не призначали.

«Коли виїжджала комісія до пологового будинку, ми намагалися поспілкуватися з головним лікарем, він повернувся і вийшов з кабінету. Тому вчора й залишилася комісія, щоб скласти акт відмови про передачу печатки. Акт складений, наразі ми його підписуємо в супроводі профспілкової організації та активістів. По термінам та законодавству ми все виконуємо правильно, це серйозна процедура, і не треба нікого гнати в спину. Зараз лікар складає свої зауваження з боку правового поля, все буде фіксуватися документально. Оскільки, думаю, ця справа надійде до суду», - прокоментувала Макарук.

Чиновниця додала, що проекти наказів вже готові, наразі мова йде про передачу повноважень голові ліквідаційної комісії.

«Ми знову приходимо до передачі повноважень голові ліквідаційної комісії. Сьогодні ми це розглядаємо. Працівники попереджені про вивільнення наказом керівника комісії та будуть повідомлені про вакантні посади наказом по медичному закладу в якому їм буде запропоновано працевлаштування», - додала Макарук.

Деякі з працівників пологового будинку №2 поводились агресивно відносно журналістів, зокрема "Гречки", звинувачуючи їх в заангажованості. Пізніше у журналіста нашого видання, представник закладу попросив вибачення за це непорозуміння, пояснюючи його тим, що всі перебувають у моральному напруженні і хвилюються за долю свого закладу та подальшого працевлаштування.

"Гречка" і далі висвітлюватиме події довкола пологового будинку №2 міста Кропивницького.

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв