Здоров'я

В Олександрії придбали морфін втричі дешевше, ніж в Кропивницькому

. 1807

8 грудня КЗ " Центр первинної медико - санітарної допомоги № 1 м. Кіровограда" закупив у КП «Кіровоградфармація» КОР 1500 ампул розчину морфіну гідрохлориду 1% загальною сумою 60 375 грн. Ціна за ампулу склала 40,25 грн.
Напередодні, 7 грудня, КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " закупив у ТОВ «Чернівціфармація» 775 ампул розчину морфіну гідрохлориду 1% (морфін калцекс) за 10 935,25 грн. Ціна за ампулу склала 14,11 грн., що на 65% дешевше, ніж в першому випадку.
- Звіти про обидві закупівлі були викладені на порталі #ProZorro. Таким чином, КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії", закупивши препарат за вигідною ціною, значно зекономив бюджетні кошти, - інформує керівник відділу аналітики та адвокації нашого відділення Аля Логинова.

Цікавим є те, що майже рік тому ситуація у даних медзакладах щодо закупівлі морфіну склалася з точністю навпаки. Обидва медичні заклади придбали морфін в одного виробника, проте за різними цінами.

Фортуна була на боці Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, який придбав морфін у середньому за одну ампулу – майже за 11 грн. Тоді як Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії закупив удвічі дорожче - за 21 грн. 20 коп.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама