Здоров'я

Як позбутися похмілля без таблеток

 . 5268

 

З Новим роком, кропивничани та жителі Кіровоградщини! Сьогодні перший день 2018 року. Однак для когось цей день не лише святковий, але й дуже тяжкий. Мова йде про наслідки випитого та з'їденого у новорічну ніч. Як же покращити своє самопочуття?

 

Kak bistro izbavitsya ot pohmelya v domashnih usloviyah

Якщо хтось з ваших близьких чи друзів вчора випив зайвого, а під ранок почувається зле, в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун рекомендую звернути увагу на ці поради.

Інструкції щодо того як позбутись похмілля з'явились на офіційній сторінці посадовиці.

Похмілля виникає, оскільки основним компонентом алкогольних напоїв є етанол – це токсична речовина, що впливає на організм як діуретик (сечогінний засіб), і тому може швидко спричинити зневоднення. Саме зневоднення є основною причиною звичайних проявів похмілля: головного болю, нудоти, відчуття сухості в роті тощо.

В першу чергу, для пом’якшення симптомів похмілля необхідно відновити нормальний рівень води в організмі. Найкраще це зробити, випивши значну кількість води у той же день перед сном.

Солодощі допоможуть заспокоїтися та попередити тремтіння. Однак варто пам’ятати, що у деяких випадках, спочатку краще прийняти антациди (препарати, що нейтралізують кислотність шлункового соку) для попередження проблем з травленням.

Бульйон або рідкий суп з овочами чи крупою є чудовими джерелами вітамінів та мінералів, тому ці страви допоможуть швидше відновити баланс корисних та поживних речовин в організмі. Крім того, супи та бульйони легко перетравлюються у шлунку.

Питна вода та тонізуючі напої також не перевантажують шлунок та допомагають відновити водний баланс організму.

Не варто пити алкоголь для пом’якшення симптомів похмілля – це не допоможе. Прийом дози алкоголю вранці може просто відкласти прояв симптомів похмілля. Краще взагалі не вживати алкоголь протягом двох наступних діб, якщо ви випили зайвого напередодні, не зважаючи на те, були прояви похмілля чи ні, адже організму потрібен час, щоб відновитися.

 

Поширюйте

Коментуйте