Здоров'я

Хворому учаснику АТО і його 79-річній матері потрібна допомога небайдужих

 Автор: Олександра Гонтар. 6881

 Жителям Кіровоградщини Олександру Махині і його 79-річній матері потрібна допомога. Про це повідомляє волонтер молодіжного форуму «Милосердя» Володимир Лєбєдєв.

 

 

Світлина від Vladimir Lebedev.

Олександр у важкому стані перебуває вдома, в селі Марфієвка (100км від Кропивницького). Він колишній учасник АТО, вже 2,5 роки знаходиться в лежачому положенні через нещасний випадок. І весь цей час за ним доглядає мама, яка і сама потребує догляду. Вона пошкодила ногу і займалася самолікуванням, але біль з часом посилювалася. Коли мати перестала нормально спати ночами, викликали місцевого фельдшера. Через несвоєчасно надання медичної допомоги, фельдшер наполягає на терміновій ампутації пальця.

«Але ми ставимо під сумнів його діагноз, адже рентген і аналізи не здавалися, так як в селі немає умов і кваліфікованих фахівців. І з мого досвіду, а бачив я багато, тканини пальця і ​​ноги ще живі і їх можна врятувати. Але, щоб не вгадувати з діагнозом, ми хочемо показати Ніну кваліфікованому лікарю. Але для цього потрібно привезти лікаря до неї, так як вдома лежачий син, до якого вона сильно прив'язана і якого немає на кого залишити», - повідомляє Володимир Лєбєдєв.

Світлина від Vladimir Lebedev.

Волонтер звертається до всіх небайдужих людей: до тих, у кого є знайомі хірурги, які можуть допомогти, або ті, хто може залишитися з Олександром на час, поки відвезуть матір Олександра в Кропивницький до лікаря. Також потрібна і фінансова допомога, щоб оплатити ці всі витрати, так як всі кошти родини йдуть на лікування сина.

ПриватБанк: 5168742202835561 (Корчаченко В.Д)

З усіх питань звертайтеся на гарячу лінію Будинки Милосердя - 099 36 59 334.

 

Поширюйте

Коментуйте