Здоров'я

Як отримати щеплення від кору та дифтерії дорослим

. 3198

У зв'язку із зафіксованими спалахами кору та можливими спалахами дифтерії, МОЗ України закликає проводити щеплення від цих хвороб не тільки дітям, але й дорослому населенню. Як вакцинуватися дорослим розповіла начальниця управління охорони здоров'я міськради Кропивницького Оксана Макарук сьогодні, 23 січня, під час прес-конференції.

Загалом же ревакцинацію дорослому населенню від дифтерії рекомендують проводити кожні 10 років. Однак, проводиться вакцинація за бажанням особи. Медики запевняють, що найкращою профілактикою кору та дифтерії є саме щеплення, незалежно від віку особи.

За словами начальниці управління охорони здоров'я, дорослих не забезпечують вакцинами за держаний кошт. Тобто, щоб отримати щеплення від кору чи дифтерії потрібно придбати його за власні кошти.

Спочатку варто звернутися до свого терапевта. Після огляду лікар повинен дати направлення на вакцинацію. Із цим направленням необхідно звернутися до аптеки та придбати вакцину. Вже потім можна провести саму процедуру в медичному закладі.

Нагадаємо, в поліклініках Кропивницького для дітей поки немає вакцин від кору, забезпечених державним коштом. До цього призвело те, що у зв'язку із спалахом захворювання в інших регіонах, було проведено позакалендарну вакцинацію.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама