Здоров'я

Кіровоградщина на 8 місці по Україні за фінансуванням протидії ВІЛ

. 2200

В Інституті аналітики та адвокації проаналізували скільки коштів витратили на боротьбу зі СНІДом у регіонах України у 2017 році. Дослідження стосувалося виключно місцевих коштів.

Кіровоградська область посіла 8 місце рейтингу.

На початку 2017 року для реалізації програми протидії ВІЛ-інфекції виділили 1,4 млн. грн. У першому півріччі в регіоні витратили третину бюджету.
- У дослідженні ми сфокусували увагу на напрямках лікувального та профілактичного характеру, – зазначає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Кіровоградська область посіла 9-те місце за кількістю витрачених грошей на профілактику. Лікування опортуністичних захворювань залишилося непрофінансованим. Усього в Україні 8 регіонів витрачали кошти на цей напрямок.

Станом на 1 жовтня 2017 у Кіровоградській області зареєстрували 2 885 ВІЛ-інфікованих осіб. У цьому році орієнтовний бюджет на програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу затвердили на третину та використали 485 тис грн на всі статті витрат. За результатами аналітичного аналізу по витраченому за перше півріччя регіон посідає 8-ме місце.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама