Здоров'я

У Кропивницькому лікарня «Добруджа» отримала дорого вартісний апарат (ФОТО)

. 4514

Кіровоградська дитяча міська лікарня “Добруджа” отримала довгоочікуваний найсучасніший апарат, вартість якого більше 125 тис. грн.  Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Прилад допомагатиме медикам  візуалізувати вени та швидко і зовсім безболісно вводити лікарські препарати. Відтепер маленькі пацієнти  більше не будуть боятися болючих внутрішньовенних ін’єкцій. Прилад подарував благодійний Фонд ПриватБанку  “Допомагати просто!”

«Ми давно мріяли саме про такий апарат, і сьогодні наші мрії збулися. Тепер можемо легко і абсолютно безболісно вводити препарати навіть у самі непомітні вени наших пацієнтів. Апарат підсвічує місце введення ліків, і ми чітко бачимо кожну судину і навіть, як пульсує кров», - розповідає Оксана Клюєнко, головний лікар дитячої міської лікарні “Добруджа”.

Нагадаємо, що благодійником може стати кожен. Потрібно лише перерахувати благодійні внески на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Приват24 чи в мобільному додатку. Всі перерахування у рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама