Здоров'я

У Кропивницькому соціальні працівники надаватимуть супровід хворим на туберкульоз

. 1522


У Кропивницькому соціальні працівники надаватимуть системну адресну допомогу пацієнтам хворим на туберкульоз.
Таку підтримку здійснюватимуть у рамках проекту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за підтримки Глобального фонду, який реалізує КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
« Надання комплексної медичної та психосоціальної допомоги хворим має ґрунтуватися на індивідуальних потребах конкретного пацієнта. Тому наші соціальні працівники надаватимуть системну адресну допомогу пацієнтам. Це має ряд переваг для хворого: безперебійне забезпечення ефективними препаратами, можливість лікуватися вдома, підвищення прихильності хворого до тривалої терапії.
З огляду на зазначене, існує необхідність перегляду та зміни підходів до організації, планування заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відповідно до нових глобальних стратегій та керівних документів Всесвітньої організації охорони здоров’я та Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу щодо прискорення відповіді для зупинення епідемій.
Мета проекту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що реалізує наше відділення, - формування та підтримка прихильності до лікування туберкульозу у представників груп ризику та забезпечення доступності високоякісних послуг під час амбулаторного лікування туберкульозу. Також опанування та дотримання навичок профілактики туберкульозу серед близького оточення клієнта. Зниження рівня стигматизації і дискримінації у сфері надання послуг хворим на туберкульоз, людям які живуть з ВІЛ, представникам груп підвищеного ризику захворювання на туберкульоз та інфікування ВІЛ з метою протидії поширенню туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», - розповідає Оксана Шершень, керівник проекту.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама