Здоров'я

У Новоукраїнці відремонтували міську амбулаторію

. 1571

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 в одному із густонаселених мікрорайонів Новоукраїнки прийняля пацієнтів після ремонту.

Відтепер за медичною допомогою туди можуть звертатися не тільки жителі міста, а й мешканці сіл Звірівка та Новоолександрівка, повідомляє сайт ОДА.

На проведення капітального ремонту з районного бюджету було виділено понад 665 тисяч гривень, також до реалізації долучилися місцеві аграрії, які інвестували більше 145 тисяч гривень. На придбання меблів Новоукраїнська міська ОТГ виділила субвенцію у розмірі 30 000 гривень. Загальна вартість проекту – близько мільйона гривень.

«Ми реалізували важливий проект для громади. Адже амбулаторія – це перша інстанція, куди звертаються люди, якщо виникають проблеми зі здоров’ям», - голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Перші пацієнти завітали в амбулаторію вже на початку 2018 року. За цей період близько 500 місцевих жителів скористалися послугами сімейного лікаря.

В амбулаторії можна пройти електрокардіологічне обстеження, цитологічний скринінг жінок, перевірити гостроту зору, здати аналіз на визначення глюкози у крові тощо. Також тут можна пройти фізіотерапевтичні процедури: УВЧ, електрофорез, ультразвук та інгаляції.

Нагадуємо, що у рамках медичної реформи на Кіровоградщині планується збудувати понад 20 нових амбулаторій, які будуть оснащені сучасним обладнанням, матимуть службове житло та санітарний транспорт. На реалізацію проектів область отримає із держбюджету 109 мільйонів гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама