Здоров'я

На Кіровоградщині зареєстрували п’ять нових випадків грипу

. 2543

Епідемічна ситуація з ГРВІ та грипу в області відносно спокійна.  Показник захворюваності  епідемічного порогу не перевищує рівеньепідемічного порогу (754,95) та знаходиться на рівні мінус  43,2% до значення епідпорогу. Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.

За останній тиждень в області зареєстровано ще 5 випадків грипу        ( у Кропивницькому – 4, у Маловисківському районі – 1).

Всього в 2018 р. в області зареєстровано 43 випадки грипу, із них 1 – летальний.

На 12 тижні 2018 р. в Гайворонському, Голованівському, Олександрійському районах зареєстровано рівні захворюваності на ГРВІ, що перевищують епідпороги відповідних територій. В зв’язку з даним фактом Кіровоградським обласним лабораторним центром направлені листи головам районним адміністрацій Голованівського, Гайворонського та Олександрійського районів з конкретними рекомендаціями щодо проведення санітарно – протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного підйому захворюваності.

З початку епідсезону (з 02 жовтня 2017р.) проти грипу вакциновано 6464  особи.  Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама