Здоров'я

У Кропивницькому пропонують впровадити інновації у дитячу медицину

. 1772

У Кропивницькому на конкурс "Громадський бюджет-2019" подали проект "Інноваційна дитяча медицина". Про це йдеться на сторінці конкурсу у мережі Фейсбук. 

Авторка проекту зазначає, що його метою є забезпечення якісних медичних послуг у дитячій міській поліклініці №1 (вул.Шевченка, 36) шляхом впровадження нових технологій для функціонування систем з надання медичної допомоги вторинного рівня.

У разі перемоги дитячу поліклініку облаштують технікою: ноутбуками, принтерами, обладнанням для швидкісного Інтернету, сенсорним терміналом та впровадять інноваційні медичні інформаційні системи.

Наприклад, "Поліклініка без черг" – це система, яка дозволить створити електронну чергу, регулювати потік пацієнтів, будувати графіки роботи лікарів, працювати через 3 вікна – інтернет, сенсорний термінал і реєстратуру. 

"Поліклініка без черг" є частиною загальної системи еHealth. Електронна система охорони здоров’я eHealth – це система, яка допоможе пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама