Здоров'я

На Кіровоградщині епідеміологічна ситуація з ГРВІ відносно спокійна

. 1324

Епідемічна ситуація з ГРВІ минулого тижні в області була відносно спокійна.  Показник захворюваності  не перевищує рівень епідемічного порогу (504,77) та знаходиться на рівні мінус  23,3% до значення епідпорогу. Про цн повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.

За останній тиждень в області зареєстрований 1 випадок  грипу (у Кропивницькому).  Всього в 2018 році в області зареєстровано 83 випадки грипу, із них 1 – летальний.

 На 14 тижні 2018 року у Знам’янці, Гайворонському, Голованівському, Олександрійському районах зареєстровано підвищені рівні захворюваності на ГРВІ. В зв’язку з даним фактом Кіровоградським обласним лабораторним центром направлені листи голові міської адміністрацій Знам’янки, головам районних адміністрацій Гайворонського, Голованівського, Олександрійського районів з конкретними рекомендаціями щодо проведення санітарно – протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного підйому захворюваності.

З початку епідсезону (з 2 жовтня 2017року ) проти грипу вакцинували 6487  особи.  Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама