Здоров'я

У госпітальних округах Кіровоградщини можуть з’явитися хоспіси

. 1907

На території Західного госпітального округу, зокрема у Гайворонському районі, збираються створити хоспіс.

Голова департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко у коментарі «Гречці» зазначив, що така перспектива можлива не тільки для Гайворонського району, але і для решти районів області.

«На комісії з охорони здоров’я ми ініціювали питання можливості створення взагалі системи паліативної допомоги в області. І, в тому числі, будемо розглядати питання можливості створення великих паліативних підрозділів, у тому числі – у вигляді хоспісів у кожному госпітальному окрузі. Але саме місце, де воно буде, пропонуватиме госпітальна рада. Тому чітко сказати, що це буде Голованівський район зарано. Госпітальна рада також це має погодити з усіма адміністративно-територіальними підрозділами, що знаходяться у госпітальному окрузі і лише після цього це матиме право на існування», - сказав посадовець.

Також, Олег Рибальченко зазначив, що якщо зараз якийсь підрозділ (наприклад, Центральна районна лікарня) готова віддати для власного району приміщення – то у департаменті охорони здоров’я цьому будуть раді. Але тоді вони будуть обслуговувати тільки свою територію.

«Ми ініціативу підтримаємо, схвалимо, це правильне рішення», - додав посадовець.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама