Здоров'я

На Кіровоградщині за підписання декларації із лікарем вимагають гроші (ОНОВЛЕНО)

. 3528

У Добровеличківському районі пацієнтів із сіл повідомляють про необхідність підписати декларацію з дільничним лікарем і педіатром, але вказують, що за послугу треба платити «абонплату на рік».


Про це «Гречку» повідомила читачка.

 «Нам сказали, що треба підписати договір з педіатром. Для цього треба приїхати в Добровеличківський ЦМСД. Вибирати не доведеться – педіатр там один. Попередили, що треба взяти гроші, бо при підписанні декларації платиться річна абонплата – 300 грн», - повідомила читачка.

Нагадаємо, підписання декларації із лікарем – безкоштовне.

Для підписання декларації з лікарем:
1. Зверніться у медзаклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.
2. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров‘я». Це зробить уповноважена особа закладу ПМД: в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар тощо.
3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» примірник декларації для перевірки.
4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» ще один примірник декларації
5. Пацієнт підписує 2 примірники декларації
6. Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я»

Просимо вибачення у читачів! Як повідомили у закладі "Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" з приводу подібної заяви провели службову перевірку і інформація не під твердилась, а джерело відмовилось надавати дані лікаря.

{jcomments off}

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама