Здоров'я

Де у Кропивницькому можна перевірити чи інфікований кліщ

. 7784

Протягом квітня працівники обласного лабораторного центру продовжують виявляти в Кропивницькому кліщі, заражені вірусом бореліозу. Здати кліщі на експертизу кропивничани можуть самостійно.

 

- При самостійному видаленні кліща ми рекомендуємо людям в рамках дотримання правил безпеки доставити його в нашу лабораторію для дослідження. Якщо кліщ видаляють у закладах охорони здоров'я то медичний працівник оформлює направлення і ми також досліджуємо комаху, - каже заступниця директора з дослідження біологічних факторів Кіровоградського обласного лабораторного центру Надія Оперчук.

Як відзначає пані Оперчук, це єдина в області лабораторія особливо небезпечних інфекцій Кіровоградського обласного лабораторного центру. Адреса лабораторії: вул. Пушкіна, 40/9.

Вартість такого дослідження близько 20 гривень.

Варто відзначити, що 25 квітня фахівцями лабораторного центру було обстежено територію лісопаркової зони м. Кропивницький (район Новомиколаївки), де було зібрано 60 екземплярів кліщів, з яких 5 екземплярів виявились інфікованими бореліями – збудниками хвороби Лайма.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама