Здоров'я

МОЗ рекомендує займатися фітнесом за робочим столом

. 1869

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило поради для тих, кому не вистачає часу на регулярні тренування через завантаженість на роботі. Вихід - виконувати фізичні вправи на роботі, буквально за робочим столом.

 

Дослідження свідчать, що тривале сидіння та відсутність фізичної активності підвищують ризик виникнення та загострення серцево-судинних захворювань, ожиріння, проблем з опорно-руховим апаратом, діабету другого типу та навіть деяких видів раку.

Якщо ви проводите багато часу на роботі за столом, працюючи за комп’ютером та виконуючи одноманітні рухи, та не маєте часу на регулярні тренування, дотримуйтесь наступних порад:

- Прогулюйтесь чи проїжджайте велосипедом хоча б частину шляху. Ви можете вийти раніше на декілька зупинок чи припаркувати авто трохи далі від офісу.

- Просто встаньте з-за столу і потягніться. Щоб не забувати робити активну перерву кожні 30 хвилин, використовуйте таймер на телефоні чи іншому гаджеті.

- Оптимальна позиція, в якій ви сидите, – екран на рівні очей, обидві ноги вільно стоять на підлозі, грудна клітина відкрита. Також не перехрещуйте ноги, це може перешкоджати нормальному кровообігу.

- Розмовляйте телефоном стоячи, підіймайтесь сходами замість ліфта, ходіть пішки по ескалатору, обговорюйте ідеї з колегами під час прогулянки.

Також МОЗ оприлюднив кілька посилань з варіантами вправ, які можна виконувати на робочому місці: анімований гайд з вправами: https://bit.ly/2vfYRgw; рекомендації та вправи від Національної служби охорони здоров‘я Великобританії: https://bit.ly/2AkdMZ6; креативна анімація з вправами від Washington Post https://wapo.st/1NlkuwV.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама