Здоров'я

У Кропивницькому п'ять вихованців дитсадка потрапили до лікарні

. 2541

5 вихованців кропивницького ДНЗ "Червона шапочка" потрапили до лікарні із симптомами гострої кишкової інфекції.

Попередній діагноз – гострий гастроентероколіт (у трьох дітей), харчова токсикоінфекція (у двох дітей). Швидкий тест на ротавірус в одного малюка показав позитивний результат. Стан всіх дітей середнього ступеня тяжкості., повідомляє Держпродспоживслужба в області.

Серед хворих – двоє дітей з ясельної групи та троє з середньої. До інфекційного відділення центральної міської лікарні вони були госпіталізовані протягом 28-29 квітня та 1 травня.

Спеціалістами Кропивницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області 29.04.2018 проведено позапланову перевірку дитсадка та розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху.

Виявлено ряд порушень санітарного законодавства щодо умов перебування дітей. Збудник, який став причиною спалаху, встановлюється.

За період 28 квітня – 1 травня в закладі проведено: заключну дезінфекцію в приміщеннях груп, з яких захворіли діти; генеральне прибирання всіх приміщень, обладнання та іграшок; кварцування всіх групових осередків. Продовжується обстеження контактних дітей та персоналу.

Нагадаємо, нещодавно на лікарняні ліжка потрапили вихованці дитсадка з Бобринця.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама