Здоров'я

У Кропивницькому збирають кошти для обстеження в Іспанії тяжкохворого хлопчика (ФОТО)

. 1734

 

До хвороби кропивничанини Микита навчався 5-му класі, танцював в НХК «Росинка», займався англійською мовою. У листопаді минулого року прийшов додому зі школи з головним болем, потім дитині стало зовсім погано і у результаті - реанімація у дитячій обласній лікарні і тривале лікування.


36911440 1839755206333726 6289371910069288960 nМикита був направлений до Києва для консультації і встановлення діагнозу. Оглянутий консиліумом фахівців Українського Медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України, завідуючим кафедрою Дитячої неврології і соціальної реабілітації НМАПО ім. П.Л. Шупика В.Ю. Мартнюком, керівником клініки, доктором медичних наук Л.Г. Кириловою.

 

Дитині встановили діагнози під питанням: Важке органічне ураження ЦНС у вигляді деменції з порушенням рухової функції (відсутність сидіння, ходи), пірамидно - екстрапірамідної симптоматики з епілептічним синдромом, внаслідок нейродегенеративної патології? Наслідок перенесеної нейроінфекції?

Микиті рекомендовано нагляд невропатолога в поліклініці і реабілітація в Міжнародній клініці реабілітації в Трускавці, вартістю 50 тис. гривень.

За згодою професора трускавецької клініки В. І.Козявкіна реабілітація 12 днів була безкоштовною, а подальша восени вже проходитиме по повній вартості.

Зараз хлопчик вдома, він потребує повного догляду мами. Що важливо, після реабілітації у Трускавці спостерігається позитивна динаміка (хлопчик почав намагається сидіти) , але залишається епілептичний синдром, який заважає відновленню, а й діагнозу так і немає, відповідно і лікування також.

Мама зверталася в клініки Дніпропетровська і Львова, але в Україні не можуть допомогти. Зверталися до багатьох клінік Німеччини та Китаю, але тільки центр Текнон в Барселоні відповів на запит і береться за обстеження дитини і підбір лікування.

Прийшло офіційне запрошення на 7 днів повного обстеження дитини вартістю 13 тисяч євро на вересень.

Для мами, бабусі і дідусі Микити це сума не підйомна і вони просять про допомогу небайдужих людей!

Номер картки мами: Григорьєва Інна Миколаевна 5168 7427 1904 4913 (Приват банк)
Номер телефона: 0993945578

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама