Здоров'я

Лабораторному центру невідомо про можливе отруєння дітей в Знам'янці

. 2327

 

Батьки вихованців дитсадка у Знам'янці повідомляють про отруєння дітей. У свою чергу спеціалісти кажуть, що побідна інформація до них не надходила.

 

1509003664 814dd1e16d46bdaad41121e033076ac3 xl

До "Гречки" звернувся батько дитини, яка відвідує дитсадок №2( "Теремок") у Знам'янці і повідомив про те, що 10 дітей із групи, де навчається його дитина госпіталізували із рвотою і високою температурою.

"10 дітей з температурою і рвотою опинились по лікарнях. Вчора таких було 6, а сьогодні вже кількість зросла. Сьогодні групу закрили. Там все миють і прибирають. Повідомили, що впонеділок буде перевірка СЕС" - зазначив батько.

За словами чоловік, мова йде про дітей 3-4 років. Подібна ситуація склалась лише в одній групі.

"До нас жодного екстренного повідомлення від закладів охорони здоров'я про те, що потрапили діти з ротавірусною чи кишковою інфекцією до даного яасу не надходило," - прокоментувала ситуацію Надія Оперчук, в.о керівника установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр".

Згідно чинного законодавства, як пацієнт з якоюсь інфекцією чи підозро на інфекцію звертається в медзаклад (незалежно від того кишкова це інфекція чи інша інфекційна хвороба) має бути складене екстренне повідомлення, яке передають до лабораторного центру.

Нагадаємо, раніше на симптоми отруєння нібито через воду скаржились мешканці Світловодська, проте як повідомиди спеціалісти, вода відповідала гігієнічним нормам.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама