Здоров'я

Три медзаклади Кіровоградщини вже впровадили електронну чергу для пацієнтів

. 6333

Сервіс "Поліклініка без черг" працює в трьох медзакладах Кіровоградщини.

 

38253893 2121686004752000 4098900179216760832 n

Серед них КЗ "Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Олександрія, Долинська центральна районна лікарня вже приєднались до проекту.

"У Добровеличківці навчання закінчилося 2 тижнів. тому, поки формуються розклади лікарів, враховуючи сезонність та технічне забезпечення", - відзначає прес-служба проекту.

Загалом в Україні з початку впровадження електронної системи управління пацієнтопотоком «Поліклініка без черг» з її допомогою здійснено понад 2 млн записи до лікаря. Кількість пацієнтів, які скористалися сервісом, перевищила 1 млн. Найактивніший сегмент користувачів - молоді батьки.

Наразі система працює у 18 областях: Київській, Одеській, Сумській, Волинській, Чернігівській, Черкаській, Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Львівській, Вінницькій, Харківській, Запорізькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській та Рівненській.

Підключено 114 медичних установ (459 амбулаторій). Сервіс використовують у своїй роботі 4060 лікарів. Статистика, зібрана системою, показала, що перед початком навчального сезону завантаження українських лікарень в середньому зростає у 3 рази, але під час роботи системи формується рівномірний потік відвідувачів, і режим роботи лікарів не стає перевантаженим.

Система «Поліклініка без черг» впроваджується в рамках медичної реформи, відповідає вимогам МОЗ і інтегрована з eHealth. Першим у вересні 2016 року був підключений Київський Міський Дитячий Діагностичний Центр http://kmddc.kiev.ua/, який запустив сервіс в якості пілотного проекту. Його головними користувачами стали молоді батьки. Надалі, під час впровадження сервісу в інших містах, вони показали себе, як найбільш активні користувачі його онлайн-можливостей. Окрім того, аналітичний відділ розробників сервісу виявив, що громадянська активність цієї категорії населення нерідко сприяє підключенню системи в медустановах по всій Україні. Але старше покоління також поступово освоює функціонал системи і користується її можливостями.

Довідка. «Поліклініка без черг» (newmedicine.com.ua) – система контролю та управління потоком пацієнтів.
Мета проекту – подолання застарілої організації пацієнтопотоку в державних поліклініках та медичних закладах. Рішення передбачає комплексне використання IT- інструментів: введення електронної черги у закладі, онлайн-запис на консультації та прийоми, логістична взаємодія лікарів, спеціалістів, діагностичних центрів та лабораторій між собою задля комфорту пацієнта.

Нагадаємо, наразі про поліклініку без черг мріють і батки маленьких пацієнтів із Кропивницького. Задля створення електронної черги навіть написали проект, який змагатиметься за фінансування за кошт громадського бюджету.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама