Здоров'я

Кіровоградщина в лідерах з надання "Доступних ліків"

. 1248

За підсумками виконання урядової програми "Доступні ліки" в першому півріччі 2018 року складено загальний рейтинг успішності програми. Кіровоградщина займає четверте місце по Україні.

Як повідомляє сайт ОДА, під час складання рейтингу враховано кількість аптек, що беруть участь у програмі, кількість осіб, які отримали ліки, обсяг використаних коштів, відсоток відшкодованих рецептів, середню вартість рецепта.

За показником використання коштів, передбачених державою на компенсацію вартості лікарських коштів, Кіровоградська область також серед лідерів – на другій позиції (за 7 місяців цього року освоєно 99,2% коштів).

Нагадаємо, що Уряд розпочав реалізацію програми "Доступні ліки" ще в квітні 2017 року, що дало можливість пацієнтам і з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою (за спеціальними рецептами). За час дії програми реімбурсації реєстр препаратів програми кілька разів оновлювався. 3 серпня до реєстру доступних ліків додано ще 22 препарати. Загалом новий перелік препаратів містить 261 торгову назву, 59 з яких пацієнти зможуть отримувати безоплатно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама