Здоров'я

11 медзакладів Кіровоградщини уклали договір з Нацслужбою здоров’я

. 1420

 

В рамках «другої хвилі» контрактування медзакладів «первинки» з Національною службою здоров’я  -  11 закладів з Кіровоградської області.

 

Druga hvylya A4 press

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

15 серпня Національна служба здоров’я оголосила про завершення в країні «другої хвилі» укладання договорів із закладами, які надають послуги первинної медичної допомоги. Загалом було укладено 462 договори.

Так, уже З жовтня на фінансування за тарифами перейдуть 389 комунальних медичних закладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри і терапевти.

Як відзначають у МОЗ, цього разу до нового механізму фінансування приєдналися заклади з усіх областей України. Лідерами з кількістю поданих заяв та підписаних договорів стали Харківська (58 договорів) та Львівська області (34 договори). Натомість у Кіровоградській області – 11 договорів. Відзначимо, шо в рамках «першої хвилі» в області було укладено 3 договори.

Інші комунальні медзаклади, що надають первинну допомогу, мають підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року. З 2019 року всі комунальні заклади, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, будуть отримувати оплати за послуги від Нацслужби здоров’я за тарифами. Точні дати «третьої хвилі» укладання договорів Нацслужба здоров’я оголосить найближчим часом.

Нагадаємо, що першим медзакладом в Кіровоградській області, яке уклало договір з Нацслужбою здоров’я став Новоукраїнський ЦПМСД.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама