Здоров'я

Тест-драйв «швидкої» на Кіровоградщині: 39 кілометрів здолали влітку за 50 хвилин

. 1450

Уже в жовтні в МОЗ планують прийняти нові правила виклику швидкої допомоги. Однак і нині виклики за номером «103» у жителів Кіровоградщині приймають навіть у Полтавській області.

Про це мовиться в сюжеті «Сьогодні».

І поки в рамках медреформи лише планують зміни в екстренній та невідкладній допомозі, жителі віддалених сіл Кіровоградщини не можуть елементарно викликати «швидку».

А кому все-таки вдалося додзвонився до «швидкої» в своїй області, то все одно змушені довго чекати лікаря. Принаймні це вдалося підтвердити і кореспонденту «Сьогодні». Адже за нормами в сільській місцевості «швидка» повинна дістатися на екстрений виклик за двадцять хвилин.

Так, журналісти на службовому «уазику» вирушили з підстанції швидкої в Онуфріївці у віддалені села області. Наприклад, в Куцеволівку – це 39 кілометрів від райцентру – їхали майже 50 хвилин. І це влітку.

Показали журналістам і оснащення медавтівки. Це набір шин, щит для транспортування спінальних хворих. З медичної техніки – дихальний апарат у вінтажному кофре. Навіть саморобна підставка-сходинка для того, щоб зручніше сісти в машину.

Про реалії швидкої медичної допомоги – дивіться у відеосюжеті ТУТ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама