Здоров'я

У школи і дитсадки недопускатимуть дітей без щеплень

. 2398

Невакцинованих дітей не допускатимуть на заняття у школи та дитячі садки, про це йдеться в указі МОЗ спільно з Міністерством освіти та науки.

 

1030720 2988419

Протягом 5 років в Україні нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, які можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

«Сьогодні в Україні вже спостерігається спалах захворювання на кір, зокрема, з початку 2018 року зареєстровано майже 30 тисяч випадків хвороби, у тому числі 13 з летальним наслідком»,-відзначають в указі.

Міністерство охорони здоров`я нагадало, що захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності.

Ризик масового поширення зазначених інфекцій збільшується з початком навчального року. У документі просять не допускати дітей до занять без щеплень.

«Просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров`я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутністю протипоказань) дітей у заклади освіти».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама