Здоров'я

Де у Кропивницькому зробити безкоштовне щеплення проти сказу улюбленцю

. 4070

 

Мешканців Кіровоградщини можуть притягти до адміністративної відповідальності за відмову щеплювати проти сказу домашніх улюбленців.

 

privivki ot beshenstva blya sobak

Як повідомляє Держпродспоживслужба області, відмова від щеплення тварин проти сказу - це порушення чинного законодавства та є невиконанням вимог статті 107 КУпАП, статті 37 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункту 5 «Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин» і тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Покарання вже отримала кропивничанка, яка утримує вдома 4 собак. Спеціалісти служби завітали до неї відреагувавши на скаргу сусідів. Жінка ж підтвердила, що тварини не щеплені, але робити безкоштовну вакцинацію відмовилась.

Варто відзначити, що сказ - небезпечне захворювання тварин, яке небезпечне і для людини. В останні роки почастішали випадки "міського сказу" - захворювань на небезпечну хворобу домашніх улюбленців.

У Кропивницькому безкоштовну вакцинацію тварині можна зробити за такими адресам:

  • Кропивницька міська державна лікарня ветеринарної медицини
    Адреса: м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 94
  • Кіровоградська районна державна лікарня ветеринарної медицини
    Адреса: м. Кропивницький, вул. Бобринецький шлях, буд.6

Вакцина безкоштовна, проте собою треба мати шприц і рукавички.

Також щеплення можна зробити і в кобласті. У кожному районі є державні лікарні ветернинарної медицини, а в селах - дільниці, дільничні лікарні чи пункти ветеринарної медицини.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама