Здоров'я

У Кропивницькому відбулась регіональна конференція присвячена хоспісній допомозі

. 2938

11 жовтня у Кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й. Мухіна за ініціативи директора С.О. Бондарь відбулася регіональна конференція до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги «До останньої миті наші руки на пульсі твоєму!».

IMG 5633

У конференції взяли учать фахівці, які конкретно опікуються питаннями паліативної та хоспісної допомоги у м. Кропивницькому та Кіровоградській області: начальник управління охорони здоров’я міської ради м. Кропивницького Макарук О.О., головний лікар КЗ «ЦМЛ м. Кіровограда» Артюх О.І., фахівці Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».
Обговорювались питання становлення паліативної допомоги в Кіровоградській області та Кропивницькому, про зміни у правових умовах надання паліативної допомоги, роль громадськості в розбудові системи паліативної та хоспісної допомоги, медичний та соціальній супровід людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.
Були висвітлені питання ролі медичної сестри у мультимедійній команді хоспісу, особливості надання паліативної допомоги дітям, психологічні аспекти паліативної допомоги інкурабельним хворим.
Протоієрей Андрій Бобрик показав роль церкви у забезпеченні паліативного догляду, відповідав на запитання студентів про філософію та значення сповідання, таїнство смерті.
У ході підготовки до конференції викладачі та студенти опрацювали великий обсяг матеріалу, було переглянуто багато відеофільмів, вивчався вітчизняний та зарубіжний досвід з цієї проблеми. У матеріалах конференції були використані фрагменти відеофільмів, спогади, враження людей, які власне на собі пережили атмосферу хоспісу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама