Здоров'я

Лікарні Кіровоградщини інформуватимуть пацієнтів про наявні безкоштовні ліки

. 1989

Лікарні Кіровоградської області публікуватимуть інформацію про наявні безоплатні  ліки в медзакладах  на відкритому сайті "Є ліки" (eliky.in.ua).

 

liku

Як повідомляє БФ «Пацієнти України», нині вже до ресурсу «Є ліки» приєдналося 11 лікарень Кіровоградської області в Кропивницькому, Олександрії, Смоліне, Новомиргороді, Новоукраїнці. Триває підключення решти лікарень. 

Зокрема, ознайомитися з наявними безкоштовними ліками в тих медзакладах можна ТУТ

Відповідний наказ, який зобов`язує лікарні приєднатись до ресурсу, видав Кіровоградський обласний департамент охорони здоров`я. Медичні заклади публікуватимуть інформацію про наявні ліки, закуплені за державний, обласний і місцевий бюджет, а також з благодійних пожертв. Усі ці препарати пацієнт, який має відповідний припис лікаря, може отримати безкоштовно.

Довідково:проект «Є ліки» – це загальнонаціональний ресурс, на якому розміщують інформацію про наявні ліки більше 1000 лікарень з 19 областей України та м. Києва. Проект створений командою Благодійного фонду «Пацієнти України», аби кожен пацієнт мав змогу перевірити, які лікарські засоби є в його лікарні, та міг отримати їх безоплатно. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама