Здоров'я

В обласній лікарні та кардіологічному диспансері презентували нове обладнання (ФОТО)

. 3141

 Сьогодні, 22 грудня, в обласній лікарні та кардіодиспансері презентували сучасне обладнання для діагностики та лікування.

 

lik4

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович побували з робочою поїздкою в обласній лікарні, онко та кардіо диспансерах.

Для обласної лікарні медичні апарати закупили у відділення інтенсивної терапії, ендоскопії, для перинатального центру за шість мільйонів гривень.

lik5

-Ми закупили обладнання для ендоскопічного відділення, яке дає нам мобільність. Лікар може взяти цей апарат і піти в будь-яке відділення надати допомогу. Для перинатального центру придбали тахографи, які дають змогу вчасно виявити патологію плоду. В перинатальному центрі знаходяться 80% жінок з тяжкими патологіями: цукровий діабет, пухлини, онкологія, захворювання нирок, гіпертонічні хвороби. Обладнання дає змогу вчасно і правильно народити здорову дитину,- відзначає головна лікарка медзакладу Лариса Андреєва.

48944804 410821179662025 5486284571282505728 n

lik2

Також протягом 2018 року в обласному кардіологічному диспансері провели реконструкцію катетеризаційної лабораторія та придбали новий мобільний ангіограф.

-Апарат для хворих на серцево-судинні захворювання придбали за 10 мільйонів 508 тисяч з обласного та державного бюджетів.  Він дозволить розвантажити наш основний стаціонарний апарат, так як ми з 2014 року працюємо в ургентному режимі,- відзначила головна лікарка диспансеру Гaннa Сухомлин.

lik7

Нагадаємо, через два тижні у Кропивницькому запрацюють нові операційні онкодиспансеру.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама