Здоров'я

Телемедицину планують впровадити в перших новозбудованих амбулаторіях Кіровоградщини

. 2155

 

Першочергово телемедицина має з'явитися у двох новозбудованих сільських амбулаторіях області.

ambulatoria

Про це на прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін» повідомив Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

- У Кіровоградській області вже здано в експлуатацію перших 10 амбулаторій, - каже Геннадій Зубко і додає. - Тому телемедицину, на мою думку, ми ввімкнемо саме в перших об'єднаних громадах Кіровоградської області. Це Приютівська і Єлизаветградківська громади.

Впровадження проекту "Телемедицина" дозволить встановити в новозбудованих амбулаторіях обладнання, за допомогою якого можна буде проводити консультації з фахівцями обласних медзакладів онлайн.

- Обладнання, яке може реєструвати показники кардіології, ендокринології, пульмонології і може зв'язуватися з обласним центром для того, щоб отримати ту чи іншу консультацію особливо для тих людей, які потребують безпосередньо моніторингу після інфаркту чи інсульту, - каже пан Зубко.

Нагадаємо, Кіровоградська область потрапила до пілотного проекту з провадження телемедецини в сільських амбулаторіях за чотирма нозологіями: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма та дерматологічні захворювання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама