Здоров'я

У Бобринецькому районі відкрили оновлену сільську амбулаторію (ФОТО)

. 3279

31 січня у Златопіллі відбулося урочисте відкриття сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яку зведено в рамках програми “Сільська медицина”.

IMG 60801 1

Як повідомляє прес-служба РДА, керівництво області та району спільно із Златопільським сільським головою Віктором Поліщуком поспілкувалось з медичним персоналом, а також оглянуло кабінети амбулаторії та житло лікаря.

На будівництво об’єкта загалом витрачено більше 5,7 мільйонів гривень. Збудувала амбулаторію фірма ТОВ “Аркобудмонтаж” в рекордні терміни: з 09 вересня по 28 грудня 2018 року.

Зокрема, новозбудована амбулаторія має 17 приміщень, що включає службову частину, де розташовані реєстратура, маніпуляційний та оглядовий кабінети, кабінет щеплень, кабінет сімейного лікаря, кімнату для персоналу та підсобні приміщення.

Також заклад оснащено медичним обладнанням та інвентарем, що придбано за кошти районного бюджету (300 тис. грн.), з них 180 тис. грн. витрачено на придбання медичного обладнання, а 120 тис. грн. на нові меблі.

Крім того, як і передбачає програма “Сільська медицина”, заклад отримав сучасний автомобіль “Renault Duster”, що придбано за кошти державного бюджету. Вартість службового транспорту – майже півмільйона гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама