Здоров'я

У Кропивницькому презентували роботу єдиної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги (ФОТО)

. 3311

 

Минулого тижня за новою системою запрацювало центральне диспетчерське управління "Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області".

 

med

Як повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА, поки що диспетчери центрального управління обслуговують бригади "швидкої" лише з міста Кропивницький, а до кінця цього року до єдиної служби буде підключено усі сто бригад Кіровоградщини.

Таким чином, усі виклики "швидкої" в області, надходитимуть до єдиної операторної зали. Це дасть змогу відмовитися від територіального закріплення служб екстреної допомоги, автоматизувати роботу диспетчерів та значно зекономити час на порятунок пацієнтів.

med3

Нещодавно для центрального диспетчерського управління за кошти обласного бюджету придбано нове обладнання (навігатори, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку), а також підключено автоматизовану систему управління службою та облаштовано автоматизовані робочі місця для диспетчерів.

Як повідомив в.о. головного лікаря "Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області" Олександр Ярошенко, відтепер диспетчери виклику не роблять жодних записів, а фіксують звернення і автоматично переадресовують їх на диспетчерів напрямку.

На електронних пристроях диспетчерів напрямку відображена карта, яка в режимі реального часу показує місце розташування кожної бригади.

На карті видно також усі маршрути і навіть швидкість руху автомобілів "швидкої", тому роботу кожної бригади можна автоматично проконтролювати.

Нині в центральному управлінні працює по три диспетчера виклику і напрямку.

med2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама